Kawasaki ZX-10R Ninja (2005)

Vlastník Sweed
Vloženo 18.3.2013
Aktualizováno 29.3.2015

Rychlá, syrová a agresivní mrcha ;o)

Motorka koupena od Radek Řezáč

Honda CBR 1000RR Fireblade: Krásná, spolehlivá, ale hrozně předražená
Suzuki GSX-R 1000: Dobrý podvozek a výkon, ale ten vzhled nic moc

První dojmy - První jízda mi ukázala , kdo je tady pánem...a já to nebyl :-D Je to neskutečný zážitek dostat ji nad 9000. Tahle mašina má charakter a opravdu neodpustí nic. Na CBR 600RR jsem byl jako doma - sžili jsme se spolu a mašina dělala přesně to, co jsem chtěl. Tu jsem na návštěvě a tu pokoru si budu muset vydobýt.

Zkušenosti nemám zatím žádné, protože nám prostě počasí nepřeje. Ale i to málo co jsem zkusil mě dostalo. Za studena samovolně driftuje a když se gumy zahřejí, tak se zvedá k nebesům. Co víc si přát? Myslím, že zatáčky ji půjdou, protože si krásně lehá a kam ji pošlu, tam prostě jede. Těším se na horké letní dny, pak napíšu víc :o)

16.4.2013 - Ta Bestie lítá jako prase...je úplně pitomá...pořád se zvedá, pořád podkluzuje za studena...já ji prostě MILUJU ! ! !

Na zadek dostala Dunlop Sportmax D 212 GP 200/55 R17 78W, na předek Pirelli Diablo Supercorsa SP 1 a ty náklony jsou skvělé :o)
Dnes Horoměřická - moc se těším

Top speed na zadním sám na 3 - 227 km/hod. (ve svíčce - rychlost, než dopadnu nepočítám)

Tope speed po zadním ve dvou na 2 - 188 km/hod. (ve svíčce - rychlost, než dopadnu nepočítám)

Kde ostatní motorky končí, Kawa začíná

Rychlopal...bez cukání plynu na 1 a 2, dále zadní kolo na 3 s cuknutím plynu

Tak a Bestie má po prdeli...všechno jde pryč a dostane lamináty...okruh jí sedí neskutečným způsobem a po prvních jízdách v Mostě dojela s časem 1:53:928

Moto na silnici bude až příští rok a nechci nic zakřiknout, ale v hlavě mi šušká Z 1000

motorkar123
motorkar123 napsal 09.01.14 v 23:41 10b.

Máš ji pěkně vyladěnou a navíc si s tímto modelem užiješ asi nejvíc srandy :)

burak
burak napsal 06.01.14 v 21:47

Moc hezky si to vodíš to s jakou ochotou jde na zadní mi docela vyrazilo dech jsem si říkal jakou doma nemam bestii, ale tohle může bejt taky dobrá mrcha ať to jezdí bez karambolů

justyn
justyn napsal 06.01.14 v 20:07 10b.

Super stroj Kawu prostě miluju Chtěl bych taky namontovat Yoshimuru Přeji mnoho km v sedle Ninji a at se daří na okruhu Jasných10b

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 08.07.13 v 14:30

Jenom klínem dolů

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 08.07.13 v 14:30 10b.

Pěkná, tak jen ať litá klínem dolu