MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník EMDVATÉ
Vloženo 3.2.2013
Aktualizováno 26.2.2013

S řidičákem A1 tahle motorka bohatě stačí, lehko ovladatelná, pohodlná, nízká spotřeba a dá se s ňou užít pořádně.

ČZ 175/487: Nakonec jsem si vzal MZ, protože má lepší jízdní vlastnosti, je pohodlnější a má přední kotoučovou brzdu

První dojmy - Když jsem tuhle motorku poprvé viděl, tak mě nijak neoslovila, možná už jen z toho důvodu, že je původem z německé IFA, což na mě nedělalo moc dobrej dojem, přece jenom se pořád řídím tím - co je český, to je dobrý a tak mě trvalo dlouho, než jsem k tomu našel cestu.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro začínající, nebo pokročilejší jezdce s řidičákem A1, popřípadě s řidičákem A2

Dnes jsem jí dovezl, tudíž nemám na tom ještě nic nalítaný, ale každopádně doufám, že spolu zažijem plno parádním vyjížděk a podle toho o ní bude taky samozřejmě postaráno. V každým případě udělám repas předních šavlí, pořídím novej kříž, časem možná i vejfuk a pude do novýho kabátu, předběžně zvažuju tmavější červenou v kombinaci s černýma a chromovýma prvkama. Zbytek dopíšu, až se mi něco z toho povede, či po nějakých zkušenostech s ní.

Zatím jsem začal dělat věci, na který nepotřebuju finanční podporu

EMDVATÉ
EMDVATÉ napsal 01.03.13 v 17:14

tak to teď zas není problém, spíš je problém sehnat dobrou za dobrou cenu, všechno je to strašně drahý a celkem mizernej stav většinou

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 26.02.13 v 14:04 10b.

co bych v mládí za ni dal,nešla sehnat ani boha

EMDVATÉ
EMDVATÉ napsal 03.02.13 v 18:44

No tak každopádně máme před sebou ještě hodně společně práce a vzhledem k tomu, že si ju nechám do doby, než si udělám na neomezenou, tak bude plno příležitostí si ju vyšperkovat

cebeer
cebeer napsal 03.02.13 v 17:27 10b.

Určitě jsi chybu neudělal. Emzetky jsou dobré stroje. Tak ať Ti dělá radost.