Suzuki GSF 600 Bandit (1994)

Vlastník artursad
Vloženo 25.1.2013
Aktualizováno 23.8.2014

Prostě "za málo peněz hodně muziky"

První dojmy - Když jsem ji viděl poprvé, tak jsem ji byl hned unesen. Ačkoliv když jsem ji viděl napřed na fotkách, tak se mi moc nelíbila. Ale když jsem uviděl tu barvu a to staré masivní provedení, byl jsem rozhodnut si ji odvézt domů. Navíc bylo evidentní, že se ji chtěl majitel zbavit, takže důležitou roli sehrála i 20% sleva z původní ceny. Nebyla dokonalá a to se mi na ni líbilo.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil lidem, kteří rádi jezdí nejčastěji na pohodu. Ale to neznamená, že neumí být hodně živá.

Doplňky na motorce - Plexi givi, brašny kappa, osvětlení SPZ, závažíčka, zrcátka, kufr givi

I když, jak už jsem psal výše, bandit měl spoustu chyb a šrámů a byl evidentně padnutý a nejen ze stojanu, tak mě nějak vzal na první pohled za srdce. Majitel se o něho asi moc nestaral a tak se mi ho zželelo. Projel jsem se na něm, pak ho zkusil kamarád a rám se zdál nezkřivený, otáčky držely, brzdy brzdily, převodovka fungovala. Chyby ale měla taky v podobě děravého výfuku (zapřičiněno nějakým servisákem, který osu zadního kola otočil naopak, takže ten delší konec osy postupně ve výfuku vydřel díru), kapající olej někde z motoru (ukázalo se, že pouze nebyly dotaženy šroubky čidla neutrálu), nefungující žárovka miniblinkru, která stojí tolik co nový blinkr, a prosakující těsnění přední vidlice. Ukecal jsem 20% slevu (moc jsem se nemusel snažit) a hurá na něm domů.

artursad
artursad napsal 29.01.13 v 17:15

joooo, to jsem ho já prodával 2x, ale nakonec jsem se pokaždé rozhodl že si ho nechám :D Má nějaké svoje kouzlo, takže ...

-Jandys-
-Jandys- napsal 27.01.13 v 21:49 10b.

Dávám za 10.b,ta červená se mi líbí,i já se na něj díval a i psal,nakonec jsem vzal jiný kterého se mi taky zželelo bo je na něm fůra práce,ale to neva brzo bude fit,tak ať slouží

Barney
Barney napsal 26.01.13 v 09:43 10b.

Za kolik nakonec byl? Vím že dlouho ležel na inzerátech už v době, kdy jsem já kupoval Bandita. Tak ať slouží!