Honda CR 125 (1991)

Vlastník barnyaa4
Vloženo 19.1.2013
Aktualizováno 19.1.2013

Kazda motorka je svojom sposobom vynimocna je uz len na vas naco ju chcete a co vy chcete..ja som na supersport ale tak nesu roky a tiez € na nieco poriadne.. tak som chcel jazdit a tiez blato som mal rad milujem ho tak som sa rozhodol CR 125

První dojmy - Na začiatok vynikajuca, ostri 2T krasny ťah, silna, vačšia spotreba ale je to 2T to preto Prva jazda natu nezabudnem nikdy to som siel 1 krat v zivote na ostorom 2T 125tke aj ked nesla 1 a2 rychlost roztlacil som to v 3 naskocila trosku trvalo kim sa rozbehla ale ked to islo tak to uz bolo ine trosku som vahal kde to otvori priveru ked to islo uz rychlo mal som pocit ze to je uz dost a som chcel zaradit 4 vtej chvily ked si myslete ze to je dost vam otvori priveru a je to tam ..uzasny pocit nato nikdy nezabudne rychlost slzy mi tlacilo az :) krasa

Honda CR 125 - Silna,lahka,pre zaciatocnika idealna aj ked bude trosku silna ale pri jazdeni sa rychlo naucite ju ovladat a na ten vykon :) Nieje velmi tazka, celkom lahko sa ovlada.. Zapor spotreba ked do toho pridam na rovinke 123456 naplno tak to aj pocitujem ked sa pozriem do nadrze :D Proste je to vykon ktori nieco stoji ( benzin ;) )

Honda CR 125

Shineray 300 - tak na cinsku 4kolku sa drzi vynikajuco a to jazdim na nej uz 3 rok a dam jej poriadne zabrat a nikdy vazny problem .. piest ventily valec vsetko je v super stave a to je stale jazdena ..musim uznat tato cinska 4kolka je vydareny kusok ;) sila a tah na zaciatok je dobra vynikajuca na naucenie ale aj po dlhos case ma co ponuknut :) sice na ceste dlha rovinka je to trapenie pre nu a pre jazdca pomala max neviem presne 80-100 km ale v terene ma sily az az ;) tam dobehne aj to co na ceste zanedbala :) Zapor- za tie 3 roky bola menena spojka uz 3 krat stale zhoreli lamely.. ked si len tak pridavate plyn ked stojite na mieste alebo tlacite lahko ju presajete benzinom a potom to je prace a prace sviecka von a tlacit aby znej vsetko vyhadzalo von niekedy skoci na 1 raz niekedy mozte sa stim babrat aj hodinu a nepojde. Ked sa dostane voda na plynove lanko tak troska blbne a zasekava sa ale to musite jadzit vela po vode az potom to bude robit :/ ale ked to je uz suche tak uz je to okej .. a je to dost tazka 4kolka z najtazsej triedy

Yamaha TZR 50 (80ccm) - Motorka idelna bre zaciatocnika nenarocna na udrzbu na naucenie super v premavke. Vyzor velkej motorky 600vky... vobec nevyzera na 50ccm pokial sa nepozriete na motor ;) max ked je upravena 100-120 po upravach (valec na 80ccm,ladene koleno,koncovka, vacsi karburator, sportovy vzduch. filter, prevrtane CDi,v zadu mensia rozeta na rychlost) Zapor- po case je to slabe, a na dlhsiu trat nie max len do mesta a niekde po okoli..