Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2008)

Vlastník ladikalukas
Vloženo 15.1.2013
Aktualizováno 15.1.2013

Měl jsem doma míto ještě pro jednu kaši tak jsem zjistil že soused prodává lehce bouranou crossku 125 za 1500 :D neváhal jsem ani vteřinu i kdyby jsem si z toho měl vzít jen ten fajn tlumič a brzdy :D

Motorka koupena od Soused - ještě jsem od něj kupoval čtyřkolku

První dojmy - První dojem?: šílený. Rezavý jako liška, všude voda a sračky :D Ale co... za ty prachy :D DotáhL jsem to domů se zasekaným kolem a hodil na lana. Za týden jsem začal všechno do šroubku rozebírat a drhnout od toho rezu. Nelitoval jsem toho jelikož motorka byla sotva zajetá takže motor byl OK.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka. Samozřejmě ne v takovém stavu

Motor byl sotva zajetý takže jsem ho dal stranou udělal karburátor a nechal ho tak jak je. Máma mě furt hlásila ,,jakej krám to tahám domů´´ Přední vidlice byly v pořádku. Zadek byl roštípanej i s blatníkem a byla tam osma. Výfuk jsem obrousil co to šlo, řídítka jsem natřel aspoň základovou barvou aby to nerezlo dál. Kapoty se zabarvily také barvou. Do vypínače se natáhl nový vodič a byl pokoj motor mi v držáku startoval na první našlápnutí. Na ošklivím místech na rámu se to malinko natřelo. Po půl roce co mi na ní jezdil kamarád jsem to prodal. přibližně za sedminásobek :D Po tom co sjem to prodal mi píše kupec že motorka už je roztřískaná což mě v celku mrzelo. Potom mi volal po druhé že nestartuje motor, tak sjem mu řekl že to zkusím opravit a co jsem zjistil? Někdo se v tom vrtal a spadl do válce ten horní kousíček na svíčce která dojebala válec a ventily nejspíš. RIP nejspíš skončí na smeťáku :'(