Honda CBR 900RR Fireblade (1996)

Vlastník standike36
Vloženo 6.1.2013
Aktualizováno 6.1.2013

Honda CBR 900 RR, za ty prachy super moto.

Motorka koupena od ADAM - všechno v pohodě, akurát jsem se musel s prodejcem kousek svézt jako spolujezdec k němu domů:-)

Honda CBR 600F: je to slabé:-)

První dojmy - Cestou domů jsem z toho byl trochu vyplašený a předchozí majitel na tom dost cestoval tak byly obě gumy placaté a jelo to jen rovně. Strašně se mi líbilo když jsem otočil pynovou jak to zrychlovalo a nemělo to konce:-)

Doplňky na motorce - Na moto byl laďák Tenax, který měl perfektní zvuk a dále jsem již žádné úpravy nedělal.

Byl jsem si pro ni kousek za brnem a ikdyž jsem už na takové motorce sem tam jezdil měl jsem celou cestu domů k ostravě stažené půlky. Po dojezdu domu jsme se s mojou trochu nafotili a pak se motorka hned odstrojila z plastů. Kapoty byly dost vybledlé a poškrábané od kamínků z cesty. Motorka dostala černý kabát a zlaté kola, prostě nádhera. Pár prvních projížďek bylo super,koupil jsem si textilní bundu a kalhoty a taky starší boty. První helma shark a svářečské rukavice no galan jak sviňa. Pak jsem vyměnil hodně staré a placaté gumy a v první zatáčce jsem málem lehnul. Ono to na sebe nenechalo dlouho čekat, s kámošema jsme jeli na šance a 4tá zatáčka co se trochu zavírá byla moje. Rychly jako blesk-brzda-mašina se začala rovnat a už tam byl štěrk, facka o asfalt a hurá do lesa. Naštěstí to odnesla jen odřená ruka a bolavý krk. Motka už na tom byla trochu hůř,všechny plasty a přední vidlice. Tak následovalo shánění nových dílů a opět nový lak. Pak už to byly jen samé jistoty a sociální pozitiva. Ještě mi odešel regl,který spálil altik,ale to je u rr dětská nemoc. Po opravě od té doby fungovala bez chyby a dělala jen radost. Jinak musím říct,že je to opravdu všestraná motorka na jakýkoli výlet. Výbava je přiměřená k postavení motorky takže pohoda.