Ducati Monster 900 (i.e.) (2000)

Vlastník mikespikes
Vloženo 5.1.2013
Aktualizováno 5.2.2018

Značka Ducati je mnohými vynášená do nebes nebo naopak zatracována a opovrhována. Každopádně se to těm Talošům musí uznat, že design prostě umí. Mě se osobně vždycky líbila, minimálně právě designem a zvukovým projevem. Teď zjišťuji, že to s tím hororovým

První dojmy - První dojem z jízdy? Není to vůbec špatný, alespoň pro začátek. Ale asi s přibývajícími zkušenostmi poroste chuť po výkonu. Ten zvuk je každopádně parádní :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorka by se Vám hlavně měla líbit a potom je samozřejmě také třeba, aby potvrdila své pokud možno dobré jízdní vlastnosti:-)

Tak už mám s M900 pár tisíc kiláků za sebou a nutno potvrdit, že se v zatáčkách cejtí jako ryba ve vodě. Výkon je v rámci možností, však už je to starší stroj. Pokud se drží v těch správných otáčkách tak je to zajímavý, soupeřit na rovinkách s vysavačema se nedá, jde spíš o to co člověk od jízdy očekává. Uvidíme příští sezónu, nový výfukový systém,spojka ... a pak kdo ví ...

mikespikes
mikespikes napsal 20.02.18 v 09:17

Enduro mne osobně naprosto pohltilo a zvášť two stroke. Je fakt že bych se někdy rád projel na silnici na dunícím dvouválu(KTM nebo Ducati) ale to by tam nesměl být takovej provoz. Tak ať se ti pěkně jezdí a bez nehod.

Johnny83
Johnny83 napsal 20.02.18 v 08:47 10b.

tak máš ode mě na oplátku taky desítku škoda toho prodeje no, já si to snad nechám, i když už asi jen na sporadické vyjížďky. hlavní bude doufám terén, jestli se to na starý operovaný kolena ještě aspoň trochu naučim

Lolmeded
Lolmeded napsal 02.05.16 v 11:18 10b.

Tak to je sen :)

psohlavec
psohlavec napsal 02.02.15 v 19:08

Starý monstery jsou pro mě jednou provždy nejkrásnější motorky - pamatuju si, jak mi mamka dala na školní zájezd do Itálie dva filmy do foťáku a já místo fotek moře a jinejch panorámat dovez domů jeden film plnej fotek žlutýho monstera 600, kterej náhodou zastavil u našeho kempu...
Každopádně decentním laděním jsi ten vzhled ještě umocnil, gratuluju, máš nádhernej stroj!

danny3716
danny3716 napsal 19.03.14 v 08:19 10b.

Zbožnuju krásné Ducatky a ta tvoje je úžasná