Jawa 50/20 Pionýr (1969)

Vlastník Martic
Vloženo 29.12.2012
Aktualizováno 29.12.2012

Vloženo: 19.06.2013, Uskutečněno: 01.05.2013, Stav tachometru: 200 km, Zhlédnuto: 2x

Poprvé jsem se chtěl účastnit tradiční prvomájové vyjížďky motocyklů Jawa 50 v Jičíně 2013, pořádaných organizátory "vesnického šampionátu". Z jistých důvodů jsem bohužel dorazil do Jičína až cca v 10 hod 20min, kdy už účastníci měli za sebou sraz a přejezd z Kbelnice a taky přehlídku na Valdštejnském náměstí. Tudíž jsem na setkání vlastně ani oficiálně nebyl, což mě docela mrzí . Nicméně, i ta krátká společná projížďka po prachovském okruhu byla fajn. Na trase se postupně účastníci roztrhali a vytratili domů.

Jelikož jsem si namontoval cyklotachometr z Lídlu za asi 150Kč , tak jsem si konečně mohl změřit i nějaké prametry. Za den najeto 78km s maximálkou 73km/h při spotřebě asi 4l/100km...nechápu jak ten vehykl může tolik žrát . Ale čert to vem, hlavně že solidně funguje

• Tourist Trophy Třtěnice 2013

Je to sice už akce staršího data, ale neměl bych ji zapomenout zaznamenat, protože to byl můj druhý závod a zároveň závěrečný závod sezony tzv. venkovského šampionátu padesátek. Poslední závod sezóny se konal už trad

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.02.2014
    Uskutečněno: 31.08.2013
  • Tourist Trophy Mladějov 2013

Prvního letošního závodu "vesnického šampionátu" TT Kostelec jsem se nemohl účastnit, tak jsem si to chtěl vynahradit alespoň na druhém podniku, kterým byl TT Mladějov. Těšilo mě, že do boje vyrazili i moji kamarádi Mare

Typ: Sraz
    Vloženo: 19.06.2013
    Uskutečněno: 08.06.2013
  • Nelegální závod 2 - Odveta

Asi po dvou měsících od "nelegálního závodu 1" (viz.předminulý zápis) se ke mě opět dostal skůtr Hero Winner 50. Měl zadřený píst (majitel dal asi málo oleje) takže byla potřeba trochu náročnější oprava. Po uvolnění píst

Vloženo: 19.06.2013
    Uskutečněno: 06.06.2013