Honda CBR 600F (2011)

Vlastník Honzuna
Vloženo 17.12.2012
Aktualizováno 30.6.2015

Po opravdu dlouhé bádání co od motorky vlastně chci, jsem našel odpověd v této univerzální japonce a nelituju. Od konce jara 2012 dělá jen radost.

Motorka koupena od Raptor-1000V2 - Správnej chlap, ještě jednou díky za super jednání a hlavně za motorku co zatím dělá jen radost.

Aprilia SL 750 Shiver GT: Cena, Hmotnost
BMW F 800 S: Ten design byl na mně přeci jen moc nezvyklí, ale dlouho mi vrtala hlavou.
Honda CB 600F Hornet: Nakonec jsem se rozhodnul pro kapotu, a taky model 11+ se mi designově moc nelíbil.

První dojmy - První dojmy byli výborné stejně jako jsou do dnes, je to opravdu univerzální motorka na každou situaci a každý styl silniční jízdy. Narozdíl od ZX-6R 636 mi hnedka padla do ruky a během pár kilometrů už jsme si rozuměli.

Motorku bych doporučil pro - Pro každé normálního motorkáře, který se za ničím extra nehoní ale přesto si rád zachová vzhled moderní sportovní motorky. A možnost svést se třeba i na okruhu.

Doplňky na motorce - Zakázkový lak kol s prožky pod lakem
Nosič kufrů Givi
Kappa K49N
Barracuda držák SPZ
Barracuda padáky

Co se týče zkušeností zatím jsou jen dobré, motorka drží vše funguje jak má což ještě jistí záruka od Hondy.

Motorku jezdíme hlavně ve dvou na menší i větší výlety často i s kufrem.

Spotřeba se pohybuje na krásné hodnotě 4,5-5,5 l/100km což jsem nečekal ani ve snu ...

Hledal jsem přímo motorku s ABS a udělal jsem dobře a doporučuji to každému, na mokru/bordelu nedocenitelná věc, obzlášt když už jste jako já okusili jak daleko po prdeli na mokru dojedete.

Výkon 75kW pohodlně stačí na cestování ve dvou, a i když někdy mně napadne že nějaký ten koník navíc by neuškodil tak i přesto jsem spokojený na to na co motorku mám je výkon dostatečný a určitě to není jen o něm.

Snad jediná kritika při jízdě s plným kufrem a puštění řidítek dochází k lehkému kmitání řidítek, prý normální po vyvážení předního kola zlepšení.

V roce 2013 se chystám na Motoškolu do Brna nacož jsme hodně zvědaví a bude to moje první zkušenost s okruhem tak snad bude pozitivní : ).
EDIT: Úžasný zážit 2:38 při první návštěvě ale asi i poslední, soutěživého člověka jako jsem já to šíleně svádí, ale by jen otázka času než bych to nakonec zahodil, což bych dost nerad.

Do budoucna dám zalakovat ráfky s reflexními proužky.
EDIT: Hotovo, velká paráda, ale ta cena, lakýrníka jsem úkolem nalepit proužky očividně nasr*l.

Tonyny
Tonyny napsal 30.06.15 v 23:06 10b.

pekna raketka 10 bodu

Martiago
Martiago napsal 14.01.13 v 10:07 10b.

Ať slouží ;)

18yamaha18
18yamaha18 napsal 17.12.12 v 18:38

Parááda, kráása
Veľa šťastných kilometrov, benzíínu, slnka

cebeer
cebeer napsal 17.12.12 v 16:20

Parádní motorka. Až se zklidním, zase se na CBR600F vrátím. Jsou to skvělé motorky. Tak hodně štěstí.