Kentoya Trigger 125 (2007)

Vlastník Behysek
Vloženo 16.12.2012
Aktualizováno 3.1.2016

Pěkná, červená, dobrý zvuk. Myslím, že si s ní ještě užiju :)

Motorka koupena od Mayen - Pohodová domluva, fajn člověk, všechno ukázal, na požádání sundal plasty.

První dojmy - Tak když sem ji viděl na fotkách, tak vypadala jak typická čína, ale když sem ji viděl naživo, tak sem si řekl, ta je dobrá. Navíc se s ní velmi dobře jezdí, do zatáčky leze pohodově, brzdy jsou dobré a spojka neklouže.

Doplňky na motorce - Nahodil sem držák kamery RD32. Levé zrcátko z Bandita 250, protože originál se vlastní váhou uklepal.

Zatím jsem ji jen kousek projel při koupi, ale musím říct, že mě překvapilo, jak je to živé. Na štítku motoru je napsáno 7kW, což je podle mě docela v pohodě, protože motorka je velmi lehká. Brzdy parádní, jen když na to sedne trošku větší váha, tak přední brzdí hůř. Předchozí majitel navrtal výfuk, pro lepší zvuk, a musím říct, že je opravdu lepší, zní to velmi hezky, a je to slyšet i za jízdy. Zbytek dopíšu, až se s tím svezu trošku víc.
16.1.2012 - opět sem to byl startovat, ať mi chuděrka nezmrzne, a chytá hned, jen to nedrží volnoběh ani se sytičem. Při té příležitosti jsem si nahrál zvuk:

Tak už nějakou chvilku spolu jezdíme, po 200 km musím říct, že jediné na co si stěžuju je nepřístupnost sytiče za jízdy, prostě ho v těch rukavicích nenahmatám, ani kdybych stojku na uchu udělal. Jinak vibrace nejsou tak strašné, jak někteří tvrdí, výkon je dostatečný, a motorka je hodně pohodlná i na rozbitých cestách. To musí být jó velká díra, aby to koplo do řídítek. Na nefunkční tachometr, respektive na tachometr kmitající v rozmezí zhruba 20 - 30 km/h jsem si zvykl, a když vjíždím do města, tak vím, že za tři půl plynu a jedu zhruba 50.

Rlky
Rlky napsal 19.07.13 v 19:16 8b.

Nádherná Mašina...

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 03.03.13 v 17:55 10b.

vypadá fakt pěkně

Khokos
Khokos napsal 23.01.13 v 20:15 10b.

Vypadá pěkně, tak se těším na jaro až to spolu prosvištíme 10b

carlosac
carlosac napsal 22.01.13 v 19:05 10b.

Hezká, už se těším až tě budu předjíždět ! :D

Alas
Alas napsal 19.12.12 v 14:26 10b.

Pěkná mašina. Myslím, že pro tebe je idealní. Přeju hodně km bez nehod!