Kentoya Trigger 125 (2003)

Vlastník zefl
Vloženo 26.6.2007
Aktualizováno 18.1.2010

Co k tomu je to modrá Kentoya Trigger 125 ccm 4 roky stará. Motorka je celkem v pořádku párkrát položená , ale nic s ní není krom odřenejch plastů a olámanejch páček, který sou samozdřejmě vyměněný. Maže mi to v pohodě 110 KM/H občas i 115.

Zkušenosti: Od asi 4 let sem jezdil na upravený babetě za barákem nám táta udělal terény tak jsme tam lítali, pak sme dostali od bratránka upravenýho pionýra tak byli s bráchou závody. Drandili jsme každej den skoro až nás z toho brněli ruce. pak když sem byl starší tak jsme nějak jezdili na fichtlech a simsonech po vesnici já sem měl fichtla kterej jel 70 KM/H celkem slušnej výkon na takovýho stařečka. Pak bratrovi bylo 16 a udělal si papíry na 125 ccm a koupila se tahle mašina za 3 roky sem ji dostal já a teď na ní jezdím co se dá skoro každej den.

Cesty: Na žádnejch sem nebyl moc to nemusím. Radši se někde povozím v terénu nebo na poli a vyblbnu se.

Další info: Žere to asi 3l na 100 KM. Motorka je celkem hezká na to že stála nová 60 000 Kč a zatím kromě ulámanejch blatníků blinkrů páček a uklepanejch šroubků žádná vážnější závada motor po 12 000 tisících kilometrech šlape jak hodinky. Nedávno sem musel vyměnit pneumatiky jelikož byli sjetý a originál se mi nelíbili tak sem si koupil Mitas E-08 sou to takový víc silnice ale zas hezky seděj. Možná teď bych koupil do zadu Mitas E-09.

Tommek
Tommek napsal 07.07.08 v 07:45

lol

Dany37
Dany37 napsal 17.03.08 v 15:21

Motor je možná licenční Honda,ale s Hondou nemá nic společného.Po rozdělání zjistíš,že kdybys tam chtěl dát třeba ložiska na vačku s Hondy,tak máš smůlu,rozvodák to samý.Takže Hondu to potkalo možná v zatáčce.

zefl
zefl napsal 17.02.08 v 11:44

Diesel 46 : cina to je spis korea no ale motor je drzak licence od hondy to je taky jediny co se na ty motorce nesere jinak za 60000.- koliku to byl celkem dobrej kauf

zefl
zefl napsal 17.02.08 v 11:41

Nejhorsi ze kdyz se jedu nekam projet do terenu tak to je uplne o nicem vzorek 08 nedrzi vubec no a na mokry silnici taky klouze jako krava. Alespon ta jizda ma ten spravnej spad kdyz je mokro tak na silnici jezdim na doraz a teprv mazec.

Diesell46
Diesell46 napsal 30.06.07 v 22:21

pekna ale cinu bych nekoupil