Kentoya Trigger 125 (2006)

Vlastník šinys
Vloženo 23.7.2013
Aktualizováno 28.5.2023

Motorka které mi padla do oka hned jak jsem jí uviděl, je to sice čína, ale mě se prostě líbí a na to přibližování a vyblbnutí na polňačkách to stačí :D

Kentoya Stingray 125: je menší a spolujezdec by měl svoje kolena u brady :D (kvůli vysokejm zadním stupačkám)
Suzuki DR 125: neměl jsem dost peněz a už jsem chtěl prostě jezdit

První dojmy - Kupoval jsem jí poblíž Kladna a domu jsem jel po ose, takže jsem si hned zkusil jak jede. Je to dváca, takže se nedaj čekat zázraky, ale moje očekávání splnila. cesta mi trvala 1 hod. 30 min, jel jsem hezky v klidu podle předpisů :D, jelikož předemnou jel děda :D, kterej mě pro ní vezl.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro začátečníky a nenáročný kochatele :D. Ahlavně pro ty co jim nevadí se v tom hrabat :D

Doplňky na motorce - přímej filtr, plácačky, led pásky s indikační diodou (prostě nesměj chybět), home-made kryt baterky, otáčkoměr s počítadlem motohodin, odstraněná přepážka výfuku, samolepky Monster

mám na ní najeto asi 250 km (23.7.2013) a jede krásně, dokonce se na ní dá i předjíždět :D, jo občas by to chtělo větší výkon, ale i s mojí váhou tahá fajně.

8.8.2013
Nahodil jsem LED pásky, protože každej 16ti-letej ví že, když se to dá na 125ccm, tak to přidá 15 koní, tak jsem dal pro jistotu 2.

23.8.2013
Pak mě začlo štvát, že když jezdim po polňačkách nebo v lese tak mě všechno švihá do rukou, tak jsem namontoval plácačky.

26.8.2013
Jsem odvrtal poslední přepážku z výfuku, má to krásnej zvuk, zní jak dospělá motorka :)

videjko před a po

28.8.2013
Přišli mi motohodiny s "otáčkoměrem", k plynulosti a přesnosti otáčkoměru se radši vyjadřovat nebudu... ale aspoň vim kolik hodin jsem v provozu :D

29.8.2013
Dorazili samolepky Monster tak jsem je tam hned lípnul, mě se to líbí a komu ne ať mi pr*** políbí :D, jen by to chtělo ještě jednu velkou na masku

šinys
šinys napsal 22.12.13 v 20:42

přímý filtr je http://img5.hyperin...r-primy-filtr-3.jpg, nevim jestli to něco zlepšilo nebo ne, jelikož jsem to s ním koupil

perfekt
perfekt napsal 02.12.13 v 18:38

Co znamená přímý filtr ? Zlepšilo to něco ?

Mikee97
Mikee97 napsal 24.07.13 v 13:09 10b.

ať jezdí

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 23.07.13 v 21:47 10b.

Na naučení super.