BMW F 800 GS (2008)

Vlastník bobgreen
Vloženo 7.12.2012
Aktualizováno 23.9.2018

prostě sen!!!Krásná štíhlá motorka,vhodná jak do města tak po vhodném obutí do terénu

Motorka koupena od od jednoho pána,který ji prodával v moto - v pohodě

BMW R 1200 GS: nesedla mi

První dojmy - Padla do ruky jak prdel na hrnec,nádherně se vodí oproti malému bráchovi který jsem sedlal před ní.Akorát co se mi nelíbí,malé základní plexi ve výbavě,to je katastrofa to soudruzi nevymysleli dobře,to mlátí do přilby jak sviňa,potom zásuvka,proč tam dali tu malou a né rovnou na zapalovač...

Motorku bych doporučil pro - pro kohokoliv kdo má rád cestování a svobodu ;-)

Doplňky na motorce - padací rám,top case,blastry od TT,nosič bočních kufrů sw-motech,hliníkový kryt motoru a boční kufry Alu-Milánek,turistický plexi Givi a deflektor Wunderlicht

začínal jsem kdysi dávno na Hondě 185,pak Jawa 350,před asi 3 roky Bmw F650 teď F800 gs.Jsem vyšší postavy,tak jsem hledal vysokou motorku,1200stovka mi nesedla a tak vyhrálo osmikilo.Mám na ní najeto s bídou 20km tak zatím nemohu posoudit.Ale láska na první pohled,první co mě překvapilo jak se krásně vodí do zatáček,zkušenosti s ní zatím nemám,už aby bylo pěkně a pořádně ji vyzkoušel jak se chová oproti eFku 650.

bobgreen
bobgreen napsal 23.09.18 v 17:44

tak dámy a pánové,vosáčka jsem v únoru prodal a o 3,5měsíce ho borec rozstřelil o lžíci od bagru,tak si nejsem jistej jestli kdy budu ještě něco prodávat.Motorku jsem si hýčkal čtyři roky a pak tohle.Naštestí jemu se nic nestalo,odneslo to jen moto

petrD.J
petrD.J napsal 01.03.14 v 09:42

ta žlutá je dobrá ale chtělo by to doladit,nemáš zájem o rozšíření bočního stojanu od touratech ??

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.12.13 v 19:48

Moooc pěkná brambora
10b

nikitacka
nikitacka napsal 24.03.13 v 15:57 10b.

Krásnej bavoráček jasných 10b...letos když jsme byly na výstavišti motorek v Praze, tak si tam můj přítel zkoušel nového...a musím říct, že jsou to fakt vymyšlené a propracované mašiny no, ale ta cenovka byla už někde jinde dát půl mega za motorku, nevím nevím...ale je jasné, že když na to někdo má, tak proč ne

Vladimirator
Vladimirator napsal 30.01.13 v 17:00 10b.