Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2006)

Vlastník -Miky-
Vloženo 7.12.2012
Aktualizováno 5.3.2019

Je to prostě kus poctivého Japonského železa.

První dojmy - Jakživ jsem nikdy nevlastnil tak velkou motorku, takže první jízda byla úžasná. Motorka se mi líby tak celkově, sice to chce ještě nějaký ten doplněk, ale jinak je nádherná. Padla mi hned do obou ruk najednou, takže jsem spokojen s tím co mám.

Doplňky na motorce - Ddragouša jsem opatřil padáky s gripy na nohy, přidavná světla, kryt kardanu, kožené brašny, rolka, chlasták, zásuvka na 12V, laděné výfuky

Vždy jsem chtěl chopper/cruiser. Líbí se mi jeho robusní vzhled, hluboký a řmivý zvuk motoru.
Jízda je uspokojující díky pohodlnému sedlu. Při vyšší rychlosti jdou od motoru trochu vibrace a ty působí nepohodlí, ale... Problém je nízký podvozek, díky kterému drhnou plotny při větších náklonech v zatáčkách nebo křižovatkách. Na co se dá spolehnou jsou brzdy. S nadsázkou zastaví motorka na pětníku. Dragouša jsem opatřil třemi koženými brašnami a rolkou. Místa na věci je tedy dost. Jezdím zatím bez jakýkoliv oprav. Pouze dodržuji pravidelné servisy na oleje,svíčky vyčistit filtr atd...

čert129
čert129 napsal 29.12.13 v 13:27

pěkné Drag hodně šťastných km.10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 26.11.13 v 18:05 10b.

suprovej Dragouš gratulejšn

žižala.
žižala. napsal 08.12.12 v 20:26 10b.

Parádní strojovna jistá 10ka.

jikov
jikov napsal 08.12.12 v 10:04

Dobře sis vybral,budeš spokojený. 10b.

sabbath65
sabbath65 napsal 07.12.12 v 22:56 10b.

Blahopřeji ti k tomu, že jsi si udělal radost pěkným kouskem :železa -DD . Ať ti to dobře a hlavně dlouho jezdí. Dávám za deset .