Honda VFR 750 (1996)

Aktualizováno 16.11.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

wsbk
wsbk napsal 15.12.15 v 15:11 10b.

Víťan
Víťan napsal 21.03.09 v 21:11

Stále je moc pěkná.
Přeji super výlety.

Víťan
Víťan napsal 28.02.08 v 10:21

Ahoj. Máš krásnou motku, která má spostu předností a výjímečných dílů s výjímečnou technologii. Také jezdím na rc36. VFR je prostě krásná motka, která je velice poslušná, ale když se chce rozlobit, tak to umí také na jedničku. Dej na ni pozor a jezdi opatrně. P.S.- jestli by si měl zájem, tak se kdykoliv ozvi. Projedem se a pokecáme. Spoustu zážitků ti přeje Víťan.

filco
filco napsal 29.04.07 v 21:30

aaa nofa fotečka. Pjynkne pjynkne!!!

WEB
WEB napsal 06.12.06 v 11:00

PĚKNÝ &quot;BAJK&quot;!Tímto bych tě rád pozval na akci,kterou na jaře pořádám - Ostravský autosalon WEVI a s tím spojenou výstavu motocyklů (pravidelná prezentace cca.20 motoznaček - web:www.wevi.cz).Součástí akce je i společná vyjížďka Ostravou - více info v sekci: akce a srazy.Již nyní se můžeš přihlásit!<br />
Zdraví Patrik

napsal 13.05.06 v 12:07

tak co, pane doktore?? jako to s vama vypada?? ;)

dr.dainese napsal 16.04.06 v 10:00

Hele hele,neboj se,jo?Už se na to chystám

napsal 15.04.06 v 13:40

koukej uz koupit tu RSV, joudo ;))

napsal 06.01.06 v 16:18

hele, ty uz si koukej koupit to supermoto ;)

Honzales
Honzales napsal 06.01.06 v 07:31

Doktor: Je to urcite vejfukem, ta moje koncovka o homologaci ani neslysela Aby to prestalo strilet pri brzdeni, tak bych to musel dat nekomu na brzdu aby naladil bohatost smesi a kdovi co jeste...pocitam, ze dynojet by to zvlad.<br />
Tak jsem se taky registroval, ale mam tu jen jednu fotku, kde toho moc videt neni, casem doplnim...<br />
ID 19517

dr.dainese napsal 05.01.06 v 15:38

Honzales:Cože,tobe to při ubrání střílí,jo?To bude asi koncovkou,ne?Mě to nestřílí,jen to při ubrání &quot;bublá&quot; Je to homol koncovka remus aumin.Nevim jestli na to bude mít Dyno nějaký vliv.Však na to jednou dojde a přijdeš na to,jakého ďábla má VFR v těle Já se chystám ještě buď vyleštit,nebo pochromovat svody,ať je to echt Tak si ještě hoď fotečku VFRušky do profilu a pochlub se nám

napsal 05.01.06 v 14:10

Doktor: Tak to jo. Ja jsem se k takhle ostry jizde jeste nedostal, predtim jsem nejezdil ani na pionyru, takze se furt ucim. Navic jsem si rek, ze to jeste zpomalim, bude bodovej system a bezpeci predevsim;)<br />
<br />
Takze abych to trochu zpomalil, tak jsem vcera koupil K&amp;N filtr ) Kdyz neodstrani strileni pri brzdeni, tak tam jeste necham dat dynojet.

dr.dainese napsal 05.01.06 v 09:52

Honzales:Já tam měl předtím fotku VTRka,tak to je tím,víš?Jak říkám,těch 9L to je max,pokud to drtim u omezovače(doufám že to nečte potenciální kupec,ale vfr to snese)Moje 1. velká mašina bylo VFR ´89 a to ve mě zanechalo stopu.S VFRem budeš spokojen,to ti garantuju!

dr.dainese napsal 05.01.06 v 09:48

Rozzi: Jo jo,já o Tobě vím.Začínali jsme je prodávat se stejnou cenou Máš ji taky moc pěknou.Já už mám sehnané zadní 5,5palcové kolo,ale z vfr800.VFRo se sundanou koncovkou je božský zvuk,co? Co dál?Kdo ví,možná VFR800,ale můj dream bike je Aprilia RSV

napsal 04.01.06 v 16:01

Pěkná.Taky jedno VFR(95) mám, shodou okolností s výfukem po sedlo a s 5,5' palcovým ráfkem :o)Hodně častá úprava. A laďák(u mě Scorpion)+Dyno+K&amp;N tomu opravdu dost pomůžou. Koukal jsem, že jí i prodáváš, taky jí tam mám. Co dál? VFR 800,VTR,XX? Já beru to VTR:o)

napsal 04.01.06 v 15:10

Vzdyt tohle je VFR a ne VTR! Jeden se preklepne a uz to jede <br />
<br />
Jinak, moc pekna motorka, mam prakticky tu samou (akorat '97 a vejfuk Laser).<br />
<br />
S tou spotrebou jsi me ale prekvapil, protoze ja jsem se nedostal pres 7l (vetsinou 5.5-6.5). Asi to bude tim, ze ji mam jen jednu sezonu a je to moje vubec prvni motorka;) I kdyz doufam, ze spotreba uz stoupat nebude.