Honda VFR 750 (1996)

Vlastník dr.dainese
Vloženo 4.1.2006
Aktualizováno 16.11.2009

Tak tohle je po VFR ´89 mé 2.vfro.Je v super stavu,dovezená z něměc s pár oděrkama od auta,které ho srazilo na parkovišti.Na téhle mašině sem zatím nalítal 37,000Km a bez probléhu,pokud nepočítám klasiku-vyhořelý regulátor dobíjení.

Cesty: Cestování...no to ani ne i když je to cesťák,tak přeci jen má motor závoďáku,tak si to tak drtím se stupačkou na asfaltu a proháníme se sporty a opravdu to jde.Na srazu jsem byl jen v Mohelnici ´05.Jinak mě srazy neberou.

Další info: Tak a je fuč.Sloužila mi bez problému 4 roky a věřím,že s ní bude nový majitel spokojený jako já. Pokud bych měl finance na další bike, určitě bych šel do téhle Honďácké klasiky

wsbk
wsbk napsal 15.12.15 v 15:11 10b.

Víťan
Víťan napsal 21.03.09 v 21:11

Stále je moc pěkná.
Přeji super výlety.

Víťan
Víťan napsal 28.02.08 v 10:21

Ahoj. Máš krásnou motku, která má spostu předností a výjímečných dílů s výjímečnou technologii. Také jezdím na rc36. VFR je prostě krásná motka, která je velice poslušná, ale když se chce rozlobit, tak to umí také na jedničku. Dej na ni pozor a jezdi opatrně. P.S.- jestli by si měl zájem, tak se kdykoliv ozvi. Projedem se a pokecáme. Spoustu zážitků ti přeje Víťan.

filco
filco napsal 29.04.07 v 21:30

aaa nofa fotečka. Pjynkne pjynkne!!!

WEB
WEB napsal 06.12.06 v 11:00

PĚKNÝ &quot;BAJK&quot;!Tímto bych tě rád pozval na akci,kterou na jaře pořádám - Ostravský autosalon WEVI a s tím spojenou výstavu motocyklů (pravidelná prezentace cca.20 motoznaček - web:www.wevi.cz).Součástí akce je i společná vyjížďka Ostravou - více info v sekci: akce a srazy.Již nyní se můžeš přihlásit!<br />
Zdraví Patrik