Ducati Monster 600 (2001)

Vlastník nitro12999
Vloženo 27.11.2012
Aktualizováno 4.1.2013

Jsem spokojený teprve jsem ji dovezl, ale první dojmy super, ale mohlo by to mít menší spotřebu

Ducati Monster 695: tato byla v lepším stavu

První dojmy - Super design, opravdu mě tento motocykl velmi překvapil podvozek mi sedí a jízdní vlastnosti jsou velmi dobré jen mi tam chybí 6 rychlostní stupeň, jede to sice něco kolem 190 km/h ale už se ten motor příliš přetáčí

Motocykl jsem, teprve koupil, jsem ode dne koupě spokojený.prvně jsem vyměnil provozní kapaliny, a seřídil jsem motor- začalo to ventily a skončilo to směsí.
ale nebyl jsem pokojený jak celá mašina vypadala, tak jsem jí rozebral komplet do šroubku i s motorem. motor je největší oříšek - zjistil jsem že bude se hodně za investovat. Tak to začalo objednal jsem všechny potřebné díly:(šálky na klikovku,pístní sady komplet-na dva válce, ložiska na celý motor,rozvodové řemeny + kladky,těsnění gufera a podobně). zalakoval jsem celý motor po dílech a poté jsem se pustil do rámu a kapotaže, ale co bylo hlavní tak od základu komplet novou elektriku. Poté jsem na mašinu ještě dal racingové široké říditka protože ne nebylo možné s úzkými řídítky možno udržet na silnici, dále digitální budík o značky KOSO,a spoustu dalších.

Motocykl mě potěšil ale co hlavně Ducati je značka které zůstanu s pravděpodobností věrný!!!

Kosner.
Kosner. napsal 04.01.13 v 15:11 10b.

Moooc hezká, pěkně si se na ní vyřádil, palec hore

italšrot
italšrot napsal 28.11.12 v 20:18