Suzuki SV 650 (2000)

Vlastník Reddave
Vloženo 26.11.2012
Aktualizováno 3.1.2018

Myslím,že nemusím popisovat tuhle motorku.Za ta léta se už u nás popsala sama a každý kdo měl to potěšení se s ní setkat ví o čem mluvím.

První dojmy - Jaké byly první dojmy?No...Mifusak měl pravdu!Byla to láska na první pohled.Říkal že kdo ji uvidí,tak bez ní neodjede a nekecal. Jen jsem ji uviděl,uslyšel a nene,neprojel.Bohužel jsem nemohl a tímto chci říci díky mikonymu,který ji projel za mne a už jsem si ji vezl domů.Přiznám se,že dnes jsem to nevydržel.Sundal jsem ortézu z ruky a alespoň na chvilku jsme se jeli projed.Musím zas jen souhlasit s tím,že je to krasavec s ďáblem v těle.Michale a Michale,ještě jednou díky!

Doplňky na motorce - Laďák Creptus,padáky chrom,klín pod motorem,čiré tuning led blinkry, plexi Puig,zrcátka Barracuda, široká řidítka černý elox,tankpad,gripy a závažíčka Barracuda,rolny RDmoto race,krátké zlaté páčky...

Teprve jsme si společně začali povídat,takže zkušenosti určitě dopíšu hned,jak začne sezona.
Co můžu říci teď...užasně táhne od spodu,je to dravec,má naprosto luxusní zvuk,padla mi do ruky jen co jsem na ni sedl.Tahle zima bude pro nás oba asi hodně dlouhá.

filda60
filda60 napsal 13.03.16 v 10:39 10b.

Agnosy
Agnosy napsal 22.12.15 v 10:21 10b.

Fakt pěkná

mifusak
mifusak napsal 04.06.15 v 09:40

Vidím, že jak mašinka, tak její majitel dostali nový design. Moc pekne dotazene...Tak uzivejte pekneho pocasi!!!

adosq
adosq napsal 12.05.15 v 22:50 10b.

Primo muj vkus motorky, minulou moto sem mel podobne vzhledove upravene, no proste kraaasaaa!!!

Hříbek
Hříbek napsal 17.06.14 v 13:16 10b.

Pěkná Suzana Ať slouží a dělá jen radost