Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník harwey10
Vloženo 11.11.2012
Aktualizováno 9.2.2014

Je to zachovalá a opečovávaná motorka,nikdo by neřekl,že je 10 let stará.Vzhled je dost nadčasovej,ale samozřejmě se nemůže výkonem rovnat dnešním litrům,ale stejně je to o tom,jak si s tím výkonem člověk dokáže poradit,na rovince umí tahat každej.

Motorka koupena od fašoun - Pro mě to byla nejlepší koupě a jednání od dob,co na motorce jezdím.

První dojmy - Motorku jsem si nedávno přivezl z CHlumu u Třeboně od jednoho suprovýho chlápka,kterýho tímto zdravím a jsem rád,že jsem koupil takovou leštěnku.Domů jsem to měl 260 km,ale stejně jsem jel po vlastní ose,co se týče spotřeby,tak po 260 km mi tam skočila před barákem rezerva,ale je pravda,že jsem za to moc netahal.Jediný,co bude potřeba udělat,tak je napínák rozvodovýho řetězu,trošku je slyšet a taková ta klasika vzducháč atd...Co se týče brzd,tak jsou o dost lepší jak na R6 2001.

Jsem rozenej YAMAHÁŘ,tak uvidíme,jak budu s touhle holkou spokojenej,doufám,že to nebude žrát olej jako předchozí R6tka,je to otrava to pořád hlídat,ale není to nic špatnýho ani nenormálního,prostě ji šmakovalo.Měl jsem v plánu kupovat R1 2008,ale nakonec jsem v dnešní nejisté době prachy pošetřil,ale určitě si jednou R1čku koupím.Bude to chtít poladit tlumiče,dát tam ukazatel kvaltu,lepší gumy a hurá do akce.Co se týká výskytu 954řek,tak vím o čtyřech v mém okolí,kamarádi je skupují o sto šest a bydlíme od sebe zhruba 5 kilometrů,takže se jedná o největší hustotu Fárošů na čtvereční metr v okolí Turnovska .Někdy nafotím.Je to dobrá motorka,za rozumný peníze,tak se není čemu divit.

muncinana
muncinana napsal 11.01.14 v 20:56 10b.

Hezká mašina

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 12.10.13 v 11:08 10b.

Díky:) Kráska, ať slouží bez nehod 10b

HolkaR6
HolkaR6 napsal 10.10.13 v 10:55

Moc hezký

harwey10
harwey10 napsal 05.08.13 v 21:11

Ahoj,to víš,že si ji užívám,Grossglockner pokořenej,Orlí hnízdo taky,a teď jsem byl vyhnat pavouky v Mostě na volnejch a hned 3 vteřinky dole,takže spokojenost

fašoun
fašoun napsal 05.08.13 v 12:28

zdravím Tě, věřím, že si s ní užíváš letošních krásných teplých a slunščních dnů