Kawasaki ZX7R (2001)

Vlastník O.X.H.
Vloženo 4.11.2012
Aktualizováno 4.10.2014

ZX7R není jen záležitost požitku z jízdy, robustnosti, elegance, nesmrtelnosti, ale také nesmírná záležitost srdce.
Tímto velký vřelý dík Rebelovi83, že mi tuto krásku přenechal.

Motorka koupena od Rebel83 - Takm jak k prodeji přistoupil prodejce, by měli přistupovat všichni.

První dojmy - První dojem? Zřejmě ten, že ode mě do světa už nepůjde.

Motorku bych doporučil pro - Pro motorkáře, kteří vědí, co chtějí.

Doplňky na motorce - Zásuvka 12 V, LED blinkry, hodiny + teploměr, pancéřové hadice, laďák Mig, vzducháč KN, radiální pumpa, brzdová tlaková čidla.

Není to žádná slečinka, jež se schová za rákos, ale je to naopak pořádná mašina, za níž se otočí i člověk s krunýřem na krku.
Mnoho toho neodpustí a člověk musí být v každé chvíli obezřetný, ale i to člověku přidá na pocitu, že má pod sebou kus
poctivé práce a opravdové srdce kawasaki.

O.X.H.
O.X.H. napsal 15.09.14 v 21:54

Diky, jednou to bude unikat.

Hříbek
Hříbek napsal 15.09.14 v 21:51 10b.

Krásná poctivá Ninja, která je a bude navždy ikonou superbiků podle deníku, kterej jsem si pročetl celej, z ní děláš výstavní kousek do obyváku musí to stát neskutečnej ranec peněz, času a páce , ale pokud si ji chceš nechat navždy tak dobře děláš přeju ať se ti ji podaří dostat do co nejlepšího stavu a dělá ti jen a jen radost

Hughess
Hughess napsal 17.06.14 v 16:33

Super stroj... Ať vydrží v tomhle stavu co nejdéle... Je to jedna z mála poctivých motorek, který se už dneska nedělaj... Fakt krasavice.

Scooter-devil
Scooter-devil napsal 30.03.14 v 09:50

parádní krasavice. přeju hodně km a ať dělá samou radost.

rybíz5
rybíz5 napsal 28.03.14 v 18:27

Moc pěkná klasika,taky jsem na ní něco najezdil Tak at vám to spolu jezdí dál