renocar_unor

Vlastník PATYN
Vloženo 7.12.2019
Aktualizováno 11.5.2021

Když jsem na TT 20019 v Hořicích slyšel, :
"Ninjista prej prodává Sedmu""
Projel mi mráz po zádech, úzkost v žaludku aby ji snad ještě měl, neváhal jsem ani hodinu, sedl na špalek a už psal zprávu... Do večera potvrzeno, "ano stále ji mám a prodávám."

Motorka koupena od Ninjista (Kralupy nad Vltavou)

První dojmy - První dojem? Pocit štěstí že se to povedlo a mám jí..

Dlouhá léta jsem hledal klasickej SUPERBIKE
Projížděl stránky, České, Německé, občas Nějaký Srad
Někde hezké SPčko ale nic co by splňovalo dokonalosti zachovalého motocyklu, většinou stokrát položená, domácími tunery polazená a za nesmyslnou cenovku prodávaná...
Když jsem jel za NINJISTOU "Vojtou" věděl jsem vlastně do čeho jdu, co mě čeká, protože jsme si o kultovních SBK psali, posilali si fotky, věděl jsem že jsme stejně nemocný

Kdyz Vojta otevřel dveře do Garáže, stáhl plachtu a vytáhl jí ven, nevěřil jsem svým očím, dokonalost, barvy, smysl pro detail, čekal jsem a věděl že je Ninjista puntičkář a motorek si váží, baví ho to, nekašle na to, ale tohle byl opravdu šok..
Trvalo to 3 minuty do startu a já věděl že si ji odvezu, předla jak hodinky, nekompromisní zvuk karburátorového motoru, čistý chod, snad sytič nebyl potřeba přitáhnout.. Pastva pro oči..
Formality se po pár hodinách vyřídili, vypilo se kafe, pokec, nájezd do dodavky a já byl najednou hrdý majitel vysněné, zelené ZX7R v krásném stavu..

Sedma prošla servisem, vyteklý olej z vidlic, za ty roky co stála
Kawa v garáži a najela za dlouhou dobu nula nula nic, se musel udělat.. Nová baterka, náplně, sehnat žárovky do blinkrů aby to blikalo normálně a mohl jsem si ještě pár teplých dní užít v sedle milovaného SBK.. Po dlouhých večerech jsem projížděl internet, koukal na Ebay, projížděl inzeráty na KITy 7R - 7RR
Které už mám stejně okoukaný několik let zpátky
Od lešení, hliníkových nádrží, zkráceného podsedlového rámu, ostrých karburátorů, přepakovaní... přestal jsem snít, a objednal alespoň podsedlovou výplň zatím jsem neměl odvahu to ani zkoušet, i když si myslím že sedma je s "vyplněnou prdelí" hezčí, vše ukáže až zkouška... Přez zimu času dost..
Nechci nic mastit a patlat, nechci nic předělávat.. naopak bych si uměl představit originální výfuk, blinkry a zelený koberec pod kola v obýváku

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 14.04.22 v 19:50 10b.

Ninjistova sedma! Sakra další legendární suprbajk a ještě legendárnější.

Thunder
Thunder napsal 21.12.19 v 07:42 10b.

Krásná

Michal1011
Michal1011 napsal 11.12.19 v 20:36 10b.

moc hezká, ještě ty blinkry, výfuk, koberec a máš večer v garáži s lahvinkou o zábavu postaráno

TDM851
TDM851 napsal 11.12.19 v 08:38 10b.

Nádhera Měl jsem předchozí 750 s hadicemi od vysavače.
Tato se mi bohužel vyhýbala
Ať slouží, tohle je legenda

SPIJKER
SPIJKER napsal 10.12.19 v 21:22 10b.

Bozi