Honda NC 700S (2012)

Vlastník NightStork
Vloženo 26.10.2012
Aktualizováno 26.11.2012

Na první pohled se mi spíš líbila NC700X, ale po pár návštěvách prodejce jsem se zakoukal do Ska. A už jsem názor nezměnil.

Motorka koupena od FIRMA:ACURA (Bečov) - Super prodejce, skvělé jednání a navíc přidal i nějakou tu drobnost.

Husqvarna SM 610 ie: chci jezdit i na výlety navíc nechci jen měnit olej

První dojmy - Na motorce jsem zatím najel pouze 35 km. Od prodejce do garáže. Tak zatím nemůžu nic bližšího říct. Snad jen, když jsem si ji vezl domu a bylo jen 5 °C tak jsem si to užil náramě. Dnes máme 16.11.2012 a mám najeto cca 200 km. Jediný důvod proč tak málo je že venku je pořád jen okolo 5 °C nebo furt prší :( . Kdybych nebyl po 50 km úplně zmrzlej, tak už bych byl na první garanční prohlídce.

Motorku bych doporučil pro - No určitě pro začínající jezdce a pro ty co nemusí mít na tachometru permanentně přes 200 km/h.

Doplňky na motorce - Zatím žádné, ale určitě budu dávat reflexní proužky na ráfky a zadní blatník.

Prozatím nemůžu o motorce nic říct jelikož jsem s ní jel jen od prodejce domu. A když jsem dorazil tak začal padat sníh. Takže na svojí PRVNÍ jízdu teprve čekám. Každopádně motorku jsem si koupil abych na ní mohl jezdit do práce, sem tam na nějaký ten výlet a nejčastěji asi jen kolem komína. NCčko jsem si vybral proto že zkušenosti na moto nemám teda pokud nepočítám Jawu 555 Pionýr a Simsona S 51 Enduro. Teď už jen doufám že zima co nejdřív skončí a budu to moct vytáhnout z garáže.

16.11.2012 do dnes najeto pouze 196 km (to byl nápad si koupit motorku na Zimu). Jelikož je v Listopadu pořád zima tak jsem nemohl z NC nic pořádně zkusit. I tak jak se udělá alespoň trochu hezky usedám a vyrážím kolem komína.

wsbk
wsbk napsal 05.05.15 v 13:49 10b.

mikimi
mikimi napsal 23.01.14 v 14:02 10b.

Kráska Volil jsem stejně

adamstast
adamstast napsal 20.08.13 v 13:13

A fotku s tím urvaným světlem a blatníkem sen nedáš! A vyfoť poser proužky, ledacos řeknou!

NightStork
NightStork napsal 19.08.13 v 18:09

Oni mi je asi zapomněly namontovat . Ale takhle je to taky dobrý .

adamstast
adamstast napsal 19.08.13 v 11:57

Vždyť to nemá ani drapáky! Proč si je sundal?