Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník tomsk
Vloženo 21.10.2012
Aktualizováno 13.5.2015

Krásná, živá,lehká motorka v černé metalíze

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Zkušenost pouze tato, nicméně vše proběhlo v naprostém pořádku.

Yamaha YZF-R1: Výkon ve středních ot. + jezdecká pozice

První dojmy - Motorku jsem vybral na doporučení známého,který s ní měl 5-ti letou zkušenost. Chválil a chválil. Tak jsem se svezl a bylo jasný,že ji chci... Moc jich v bazarech neni, ale čekal jsem než se něco zajímavého objeví -- a jejda!!! čekání se vyplatilo a od půlky května 2012 ji mám doma

Doplňky na motorce - Zrcátka Barracuda, Padáky, sklopnej držák SPZ s LED osv., malinký plexi ale nevim původ,už tam bylo, Výfuk Akrapovič Titan Hexagon

Motorku jsem koupil s najetejma 19 300 km, nyní mám najeto cca 25 000 km a zatím bez problému. Motorka byla obuta na měkkých Michelin PILOT SPORT. Perfektní guma,ale ta výdrž (4000km). Proto jsem jako další koupil Michelin Pilot road 3. Velice slušně se chová na vodě. Jízdní pozice je fakt pohodlná, 850 km za den v jednom a nebyl jsem nijak zvlášť rozlámanej. Motor je pecka !!! ve spodu je výkonu dost i na předjíždění... Ale v 9000 ot. začíná peklo... Sériovej výfuk nebyl ani hezkej ani neměl žádnej zvuk. Zakoupil jsem Akrapa a mohu jen doporučit (oživilo to střed a spodek)) ale ten krásnej hlubokej SOUND. Moc rád ho poslouchám Podvozek je perfektní jak pro rychlou jízdu tak pro kochačku a ve dvou se chová taky dost slušně. K podvozku nemám žádnou výtku.

Poruchy zatím žádné nebyly...

Spotřeba: v klídku 5,5 - 6,5 l/100km
když se jede píla tak i přes 10 l/100km

Úložnej prostor: -10 bodů - pod sedlo maximálně lékárničku

dost blbě se na ni váže nějaká bagáž, protože nemá žádné úchyty.

trigr
trigr napsal 17.11.14 v 10:06 10b.

Hezke zlobidlo

Torgue.l
Torgue.l napsal 19.07.13 v 22:42 10b.

máš to moc pěkný + nice akrap = dávám 10b

nekarlos
nekarlos napsal 09.04.13 v 19:40 10b.

Steve
Steve napsal 22.10.12 v 12:13

dobrá volba a v černé vypadá bezvadně, taky na něj mám do budoucna políčeno

biosák
biosák napsal 21.10.12 v 19:25

Krásnej zlej naked tak ať ti slouží