Kawasaki ER 6N (2008)

Vlastník ClaraSet
Vloženo 2.10.2012
Aktualizováno 17.5.2013

Moje pomerančová láska a na dlouho bude

První dojmy - Ze začátku jsem si musela zvyknout na úzká řídítka, protože jsem byla z CBčka zvyklá na širší, ale po pár ujetých kilometrech bylo vše OK. Každopádně je to tak strašně živý stroj, to je vážně orgasmus, když člověk vezme za plyn, jde neskutečně dravě od spoda, tak však je to dvouvál :-)

Doplňky na motorce - Vyhřívaný rukojeti, padáky, laďák

Když jsem prodala CBčko, které mi bez problémů sloužilo dva roky, tak jsem se ani dlouho nerozhodovala, jakou další moto koupit. Tahle mě naprosto zaujala nejen vzhledem, ale především barvou, která se tak krásně třpytí na slunci a všichni jí obdivují (ano, jsem ješitná a dělá mi to sakra dobře)

Prozatím jsem s ní naprosto spokojená, má krásný záběr odspoda, je to taková divoká sviňura. Zpočátku jsem měla menší problém s řídítky, jelikož jsem byla zvyklá na širší, ale po pár kilometrech si člověk rychle zvykne.

Pro dámy ideální moto, není tak vysoká, krásně se z ní dosáhne na zem. Velkým chlapům nedoporučuji, vypadají na ní jak skládací metr

BadRX
BadRX napsal 03.07.13 v 13:39

Příjemná motorka! Kawa je supr, co dodat...

Lubos92
Lubos92 napsal 17.04.13 v 21:44

Skvělý .

Thoma
Thoma napsal 27.02.13 v 22:13 9b.

jelda-f
jelda-f napsal 26.11.12 v 07:15 10b.

Opravdu nádherná a to svezení, prostě kdo nezažil, nepochopí ;) za mě 10

istonbike
istonbike napsal 24.10.12 v 17:28

Nádherná barvička na parádně živé 2válové Kawince a což teprve ten nádherný cop trčící z pod přilby... sluší vám to spolu dávám 2x10b s přáním super kilometrů v sedle