Suzuki GSX-R 1000 (2007)

Vlastník Charvi
Vloženo 29.9.2012
Aktualizováno 22.12.2014

Mam ji krátce,ale vezme za srdce hned,je to šílenost s krásným požitkem,zvukem a výkonem,prostě super dvoukolák

První dojmy - První dojem byl neskutečnej,na jedničku nějakých 160 km/h.Přijde vám,že moc nejedete a na budíku už je 250 km/h,prostě to na ní není cítit.Samozřejmě umí víc :-)

Jako kladné hodnotím-velikost motorky,ovladatelnost,super podvozek,el.tlumič řízení,super výkon,skoro až moc.
Zápory,zatím jen brzdy bych ocenil silnější a mohla by jít víc od spodku,ale není to známá k5,tak se s tím musí počítat,o to víc se dějí nesmysli na vrchu ,jinak asi nic.
Souhrn:Je to Nááářes!

2014-Už ji mám 2 roky a vždy mě překvapí,neomrzela mě ani trošku Je to brutalitka při full gaaaz Dostala nedávno výfuky Jardine GP1 a brumlá si spokojeně.

Charvi
Charvi napsal 07.02.15 v 11:50

Tak až budu měnit řetězovku,dřív asi ne..už jsem o tom uvažoval

dawe.j
dawe.j napsal 01.02.15 v 11:00

Tak si dej na rozetě o zub víc a potom uvidíš jak jede od spodu . Já to tak mám a je to mazec. Pár kamarádú co jezdí na litrech (K5,R1,ZX-10) jí řídilo a líbilo se to.

Charvi
Charvi napsal 08.01.15 v 19:48

Když dám pryč kat,tak bych musel nechat ladit mapu,už jsem se radil s pár lidmi a to nechci.Bud by se to hádalo jen s těma rourama,když tam není(žádný výfuk),nebo podpalovalo ventily a já chci at mi šlape ješte hodně dlouho

Zelinář
Zelinář napsal 22.12.14 v 14:13 10b.

Taz-007
Taz-007 napsal 22.12.14 v 09:40

Oddělěj katr a pak si bude teprve brumlat