Honda CR 125 (2004)

Vlastník Patrikcr
Vloženo 20.9.2012
Aktualizováno 1.1.2013

Je to Americká verze hondy CR 125 R o výkonu 33,5 KW. Motorka má velmi pevný rám a není moc náročná na udržbu pokud ale není prase

Honda CR 250: Velká síla
Yamaha YZ 125: Trubkový rám, horší přední tlumiče

První dojmy - Nikdy před tím jsem neměl tak silnou motorku. Po sednutí si na tuto (Bestii) mi hned ukazala své silné stránky. Než jsem pro ni jel, věděl jsem častečně do čeho jdu protože kamarád má CR 250 v tomtež roce a posezení bylo skvělé , akorád jsem si nemohl koupit 250ku. 125 byla dobrá volba. Je tam RC přívěra a dokud se ona neotevře motorka moc nejede a nežere ale když jsem ji na dvoječku trochu vytočil, šup a byla na zadním. je to o zvyku a a když se k ní chová člověk pěkně i Honda to krasně vrací. Při agresivní jizdě, skoky atd vas čeká častější servis ale oceníte že zde není trubkový rám ale prolis z lechkých slitin. na zavěr Motorka je velmi lehká, velmi pevná, prakticky bez chyby

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající motorkáře ve věku 15-20 let, kteří rádi jezdí terénem a cesta je neláká.

Doplňky na motorce - Žádné

Velmi dobrý a rychlý nárust výkonu, velmi dobrá ovladatelnost, prujezd horším terénem je velmi dobrý skvělé odpružení předních vidlic značky KAYABA tak že skoro necítím že jedu. Velmi ostrá přední brzda. skvělá při jízdou potokem a při výjezdu táhlých kopcu. necuká a nekope. Snadno se zvedá na zadní kolo, Vynikajíci zvuk a vuně benzínu.

Filčík
Filčík napsal 14.08.13 v 15:45

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli tyto zadní bočnice jdou i na starší hondu cr 125 (2000-2002). Díky předem. Filčík