Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník twoSMurfs
Vloženo 11.9.2012
Aktualizováno 11.9.2013

První společný rok a asi 5ti tis. km... Drží se statečně, i když má pár škrábanců, ale z těch ji nechám vyléčit, než ji uložím k zimnímu spánku :o)

První dojmy - Po roce padá do ruky i "mezi nohy" pořád bezvadně a neměnila bych...

Ve srovnání s červenou "Ka-R6-coolkou" (která se ani vlka nebojí) je Fazer jasná jednička pro můj styl jízdy a jeho tolerance fakt nezná mezí. Ideální motorka pro ty, kteří nemají ještě dokonale vypilovaný styl jízdy.

Všichni v mém okolí si pořizují děti, tak jsem si taky pořídila jedno "miminko" - malou modrou holčičku :o)
Moje první (a doufám, že se mnou nějakou dobu vydrží), takže nemám žádné srovnání. Srovnávat můžu maximálně s tou "potvorou", co jsem na ní jezdila v autoškole, a to je neporovnatelné. Tím spíš, když člověk za zády vozí - pan instruktor promine - cizího chlapa po městě :o))) Pro "amatérku" jako jsem já je to pro začátek asi ideální společnice, i když zatím spolu úplně nekamarádíme (ale určitě si na sebe brzo zvykneme). Nebyla ještě příležitost ji víckrát vyvézt do společnosti, ale po prvním pořádném svezení jsem z ní nadšená - i když ona ze mě asi tak úplně ne :o) Na rozdíl od skutečného dítěte je její křik rajská hudba, "žere" míň, poslouchá, nevzteká se, není jako zpomalený film a stačí jí všechno říct jen jednou, když upadne tak nebrečí a nepotřebuje plínky - ty jsem potřebovala spíš já při našem prvním společném výletě :o) A hlavně se dá kdykoliv "vypnout" :o) Takže jestli mají některé zástupkyně něžného pohlaví dilema, jestli si pořídit dítě nebo ne, tak tohle plechové "dítě" je rozhodně dobrá volba :o)

Petruše
Petruše napsal 12.09.14 v 08:02

super komentář a výběr motorky. Fazer je prostě mazlík, který nikdy nezklame.
Ještě, že jsem na srovnání dětí a motorky nepřišla dřív - to bych asi zůstala bezdětná

mennn
mennn napsal 10.08.14 v 18:23 8b.

pěkně napsaný, motorka taky pěkná

Pejrak-Fazer
Pejrak-Fazer napsal 10.05.14 v 23:18

Móóóc rozumné rozhodnutí.

ferai
ferai napsal 28.04.14 v 18:31 10b.

sluší

rybíz5
rybíz5 napsal 07.04.14 v 13:00

Tak volba to byla určitě dobrá a ani nebrečí vid?? Super na cestování,tak at vám to lítá