Ducati Multistrada 620 (2005)

Vlastník Frennky
Vloženo 7.9.2012
Aktualizováno 24.2.2015

V mém pokročilejším věku první větší moto, po dvou měsících najeto 3000 km a zatím jsem s mým výběrem spokojený a baví mě čím dál víc.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Supr přístup k zákazníkovi.

První dojmy - Výška úplně akorát, opravdu stačí zatlačit zápěstím a sama jde do zatáčky, výkon na mě bohatě stačí a zvuk dvouválu mi přijde čím dál tím krásnější, jen při popojíždění musí člověk opravdu citlivě s plynem a spojkou. Při jízdě krásný vysoký výhled, hned odspodu stejnoměrný zátah motoru a brzdy taky OK.

Doplňky na motorce - Tmavé sportovní plexi, zadní držák SPZ, LED brzdové světlo, ukazatel zař. rychlosti Gipro, nastavitelné CNC páčky, LED poziční světla, padáky Rutan, výfuky mivv titan oval, řidítka Accossato.

Zatím nemohu nic konkrétnějšího napsat - po letech na skůtru se teprve s mou černou kráskou sžíváme (mám z ní respekt), pomalu a postupně se učím, čtu rady vás ostatních zkušenějších motorkářů a snad časem svou troškou přispěju .

Tak po roce ježdění už vím, že jsem si vybral opravdu dobře a že nějaký ten rok ještě spolu budem. Výkon motorky je pro mě pořád akorát - i když už jsem oproti začátkům 'zrychlil' , zábavy s ní je pořád spousta a i na delší cestování (zatím tedy nejdál do Beskyd a zpět) je taky pohodlná. A hlavně... pořád se mi ta "tramvaj" strašně LÍBÍ !

Po dalším roce pořád paráda, mimo pravidelného servisu žádná sebemenší závada - holt se ho dělat vyplatí. Ale už jsme spolu dlouho a tak nesměle pokukuju na příští rok po Scrambleru ...

Tomixs
Tomixs napsal 30.03.14 v 07:18 10b.

Parádní stroj ,ať slouží a třeba se někde potkáme na vyjížďce.

zmulin
zmulin napsal 30.01.14 v 15:52 10b.

Dobře ovladatelná s přiměřenym výkonem na toulačky

danny3716
danny3716 napsal 16.11.13 v 20:47 10b.

super stroj nádherný výfuky musejí mít krásný zvuk

Ivos
Ivos napsal 25.09.13 v 03:42 10b.

Supermegahyperlugzuz

RaKl_Foto
RaKl_Foto napsal 04.04.13 v 23:00 10b.

Jsem moc rád, že nejsem jeden z mála, kdo se v pokročilém věku pouští na velkou mašinu. Přeju mnoho šťastných km a hlavně krásných zážitků z cest. Jak jsme říkali na kamionce: " Kolama dolů a gumové patníky !!! Jinak moc hezké moto !!!