Ducati Multistrada 620 (2005)

Vlastník kazi
Vloženo 3.7.2009
Aktualizováno 13.6.2011

je to neuniverzálnější Ducatka se kterou je fakt multisranda !!

Je to univerzální motorka na cestování i sportovní jízdu dvouválcovej motor o objemem 620ccm a 55 PS začíná brát už pěkně od spodních otáček a i celkevej průběh motoru je parádní. Podvozek je skoro jak dělanej na český silnice (i když je fakt že že má radši pěkný silnice) ve předu vydlice Marzocchi a zadní tlumič Sasch. Ochrana proti větru je dobrá má poměrně vysokej štítek i já se 190 se na ni poskládám, široký řidítka dodají dobrý pocit z jízdy i při sportovnějším vyjížďkách. Přehledná přístrojvka kromě rychlosti a otáčkoměru moc funkcí nenabídne jen celkovej počet km, denní počítadlo, hodiny a teplotu oleje jen takovej základ já bych ještě osobně uvítal stav benzínu a ne jen kontrolku rezervy. Co se týče solujezdce tak i ten má pohodlný sedlo a pěkně se tam sedí (teda co sem aspoň slyšel ). z motorky mám celkově příjemný pocit jak z jízdy tak i pohodlí je to motorka pro každodenní ježdění tak pro krásný nedělnní vyjíždky i sportovní jízdu je to přece jen Ducati a má svoje kouzlo a sportovního ducha.

drippera
drippera napsal 25.02.11 v 22:17

Ty kokso fakt krásné fotky! A ten Balistic! No běž do řiti fákt? To je men No.1 !!!

šelba.
šelba. napsal 23.08.10 v 19:31