Ducati Monster S2R (2005)

Vlastník 46honza
Vloženo 5.9.2012
Aktualizováno 2.5.2013

Asi před 7 lety kdy my bylo tak 16-17 let okolo mě projel borec na žluté motorce a kopal tam 2.3.4.5 a hned zase 4.V tu chvíli brněla země a já s ní.Jakmile jsem došel domu hned jsem zjištoval co to bylo. Monster a bylo rozhodnuto. ted jsem se dočkal

První dojmy - Hned, jak jsem na ní vlazl mi padla do rukou. prostě super

Motorku bych doporučil pro - Pro ty kdo chtějí dvouvál.

Doplňky na motorce - 2013 laděné koncovky movv Gp carbon

Ahoj. Jak jsem již psal nahoře. Konečně po dlouhém čekání a šetření jsem si koupil můj vysněný motocykl.( nic jiného než dvouválec) Z té rodinky jsem si opravdu nemohl vybrat až jsem se rozhodl pro S2R 800. Hned napíši že jsem začátečník protože zkušenosti s pionýrem a skůtrem ze mě rozhodně neudělají ostříleného borce. Ze začátku jsem se bál, to je jasný ale z odkazů, testů a nározů jiných že to je "hodná motorka", vhodná i pro začátečnáka atd. jsem se přesvědčil. že mají pravdu. Má to ale 2 podmínky, může to být i první motorka, ALE, člověk by měl alespoň zkusit toho pincka a jestli to ne tak to musí mít v hlavě srovnaný. Jinak by na to neměl nikdo lézt. Když jsem na něj poprvé sedl a projel se, připadalo mi to, jako bych na něm už někdy jel. tak jehké řazení. ovladatelnost a hlavně ty charakterystický tvary a zvuk dvouválu. Motorka sílu má a zrychlení , proto jezdím stále s prsty na spojce a přerní brzdě. I když jezdím opatrně se žlutou vestou, předvídám, myslím za ostatní tak mám pořád na paměti že to neznamená, že se mi nemůže nic stát. A tak by to měl brát každý.
Jak se tu psalo už mnohokráte, v nízkých otáčkách kope, to musíš dávat majzla. Jsem rád, že kamkoli přijedu, moje dukárnička vzbuzuje trochu pozornost lidi si jí prohlíží a babičky berou za ruku své dědečky a odvádí je " A poď, deme. !!! nebo hodím s někým řeč. protože v širkokém dalekém okolí to je jediný monstřík. pokud vím. Jinak kdyby někdo chtěl rád bych se s někým projel nebo mě vzal někdo do bandy. Tady v okolí Nymburka a Kolína nikoho neznám.
( ps. sháním ladáky , Term, už není k sehnání. tak kdyby někdo o něčem věděl . budu rád ,díky)

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 08.04.15 v 18:39 10b.

To vypadá, že na áčko už nezbyly prachy co?
Krásnej stroj.

darbujanek666
darbujanek666 napsal 29.12.12 v 18:11 10b.

Krásnej stroj,tak ať to chřastí

sramis
sramis napsal 12.09.12 v 21:06

Vypadá dobře. Mě sloužila krásné 4 roky a pořád ke spokojenosti. Kdybych nechtěl jezdit ve dvou, byla by furt doma. Na ten servis si zajeď k Motorobertovi, ať máš jistotu kvalitně udělané práce. Do desítky se vejdeš stoprocentně a motorka bude ready. A kdyby ses chtěl projet s někým z Bolky nebo M.Hradiště, není problém... Tak mnoho pěkných kilometrů bez potíží...

46honza
46honza napsal 09.09.12 v 23:31

Jo Viky jen mi chvilku trvalo než jsem udělal nějaou tu fotku a pak jsem něvěděl jak si změnit a upravit profil

s2 erek je tu požehnaně. a co nan í jezdí holek

Payas