Honda CB 600F Hornet (2008)

Vlastník l333v
Vloženo 25.8.2012
Aktualizováno 10.10.2015

Dnesk jsem si udělal velikou radost, a asi po 4 měsíčním hledání a ježdění po celé republice jsem si koupil vysněného zlatého horneta je to moje vůbec první honda tak doufám že s ní budu spokojený a nebudou problémy, více fotek a info dotám časem.

První dojmy - Prvni dojem krasne padla do rukou a hned jsem vedel ze tohle bude muj 3 stroj :)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodna pro jezdce kteri presedlavaji ze slabsi kubatury napriklad ze 125ccm nebo z nejake 250ccm a nechteji hned skocit na litra.

Doplňky na motorce - Doplnky jako zlate gripy znacky accel, packy zlate od titax, + zavazicka, zlata retezovka od D.I.D.

Kdybych to mel zatim z mych pocitu shrnout tak bych nikdy nerekl ze honda udela na me az takovy dojem nez co jsem ocekaval motor krasny uhlazeny z cbr600rr sportovni se super zatahem i od spoda, obracene vidle pruzeni super, brzdy nemam co vytknout pohodlne sedlo i se spolujezdcem citelna pristrojovka i za nocnim jezdeni.
Zkratka, kdo si poridi at uz starsi model nebo takovy od roku 07 a vejs neudela chybu myslim si ze honda jako takova se povedla a musim uznat ze (sršeň) je motorka ktera potesi nadchne udela spoustu radosti a nebojim se trvdit ze jde o jednu dost dobrou seriove vyrabenou motorku od hondy, klobouk dolu.
Celkove me srsen hodne prekvapil, z tehle sestkovy kategorie je to ta nejlepsi volba ta motorka jede a je nezaludna necha ridice uzit si jizdu a to si myslim je to hlavni.
Co se disainu tyce je to na kazdym nekomu se to libit muze nekomu ne me se to hodne libi zlata nema chybu, je vyrazna a kazdy se otoci, predni maska agresivni, co mi trosku vadi jsou riditka, v japonsku by si meli uvedomit ze ne vsichni maji metrpadesat a malinky rucicky a meli by je proto delat trochu sirsi ale da se dokoupit sirsi riditka.
Kdyz vezmu motorku jako celek tak vyhovi jak uplnym zacatecnikum tak i dost vyjezdenym jezdcum, fakt kazdy si najde sve. Ten motor je alfa omega teto motorky ze supersportu cbr600rr. Na srsnovi uz nenajdete zadny kulaty budiky ktery davali na ostatni nahace, v dnesni dobe je uz videt digitalizace jen otackomer anlogovy a vsechno ostatni jako rychlost hodiny kilometry a palivo uz v digitalni podobe.
Zvuk je hodne zajimavy dunivy od spodu a ve vysokych otackach jak srsen :D. Ale jakmile se jede po meste slyset to moc neni.
Kazdopadne motorka je zatim pro me nejlepsi co jsem mel a nemuzu rici zadna negativa snad jen ze to vic zere¨:)

3.10.2015 Prodano snad bude dobre slouzit novemu majiteli tak jak ona slouzila me.

Pupi04
Pupi04 napsal 26.05.15 v 02:23 10b.

Tak ode mne máš 10b. Ať ti jezdí a spousta kilometrů v pohodě a kolama dolů

istonbike
istonbike napsal 17.05.13 v 12:11 10b.

Nádherný zlatý Sršeň a zlatý DID mu bude slušet přijmi 10b s přáním super kilometrů na jeho křídlech

Mr.-Freeze
Mr.-Freeze napsal 28.09.12 v 22:11

Pěkná mašina :) Mimojiné, je to foceno u mý garáže
Přeju hromadu šťastných kilometrů v sedle :)

horadys
horadys napsal 08.09.12 v 21:25

Pěkná, hodně kilometrů kolama dolů (a ještě ty papíry )