Aprilia RSV 1000 (2001)

Vlastník Fugazs
Vloženo 13.8.2012
Aktualizováno 8.11.2014

Aprilia RSV 1000 mille co víc o ní říct, když už název mluví za vše!

První dojmy - Po 125ccm to byl celkem hukot a jelo to úplně šíleně, člověk trochu zatáhl za plyn a myslel si že v tu ránu mu motorka ujede pod prdelí. To zrchlení bylo neskutečný! Prostě nejkrásnější litrová dvouválcová bestie :-D

Aprilia RSV 1000
kdo na ní jel tak ví, kdo ne, tak by měl, aby věděl

Po 125 to byl celkem skok, (ale já ji vždycky prostě chtěl) ale dá se zvyknout, chce to klidno hlavu a citlivý zápěstí! Je opravdu krásná a temperamentní, prostě nezaměnitelná Italka, splnil se mi sen!
Jinak je to strašná hujda a občas mi přijde že jedu spíš na nějakým splašeným traktoru Ohromnej zvuk dvouválu spolu s kopletní výfukovou sadou od MIVV je brutus! Lidi se už zdálky otáčejí, maminy zacpávají dětem v kočárkách ouška, o starších občanech rači nemluvě budí repekt a to se mi líbí! Když ji nastartuju, tak je to jako když přichází strašná bouřka, mi řekl soused, když sem ho vyplašil
Staví se na zadní a nejde s ní jezdit moc pomalu, aspoň se ji to nelíbí. Sice to není nejvýkonější mašina, ale člověk nemusí jezdit jako PRASE, chce si to prostě užít jízdu je MOJE a máme se rádi! Takže ostatní mi sou u prdýlky
Ale ty brzdy! Ty jsou excelentní! I zadek po výměně brzdovky za nějakou supersportovní dokonce brzdí brzdí, no spíš de jen do smyku a nic.

Když nani nasedám mám radost jako malej kluk (no vlastě porád sem), a když ji nastartuju tak mi naběhne úsměv, který zmizí až dlooouho po jízdě.

A z baťužkama nevím jak to na téhle mašině je, páč jsem vezl jen 3 lidi (brácha, teta strýc) a už na to prej nikdy nesednou, nikdo jiný zatím neměl odvahu. Tak nevím teda

Jinak máme už něco málo spolu najeto, tak doufám, že to bude pkračovat aspoň tak dobře jako doteť

Prodaná začátkem roku 2014

General47
General47 napsal 08.11.14 v 13:00 10b.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 02.10.13 v 21:51 10b.

Naprosto luxusní kousek

NITRO8
NITRO8 napsal 05.05.13 v 11:14 10b.

Hodně pěkná!

blizzzard
blizzzard napsal 25.04.13 v 21:41 10b.

10b pro štěstí né pro vzhled tý hujdy !

Bači
Bači napsal 20.09.12 v 20:14

ať vám to jezdí, jojo stará milluna to je klasa prostě.