Honda CBF 1000 (2007)

Vlastník Petr_V
Vloženo 3.8.2012
Aktualizováno 16.4.2015

Moje první dospělácká. Předtím pionýry, párkrát Honda Dominátor a jednou šest set metrů na Suzuki Bandit 1200S :) Je to mazel!

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I)

První dojmy - První dospělácká, ale příjemný pocit od první chvíle i s takovým objemem. Jede se na ní jako na skútru. Obezřetnost je veliká, ale velmi příjemně mě překvapila a jsem rád, že jsem nešel do jejích slabší šestistovkové sestry...

3/8/2012

Zatím čeká v garáži na registraci na český techničák, letos se spolu budeme seznamovat. Holka je to hodná, zatím nezlobí a dráždit ji ze začátku nebudu. Těším se na další kilometry.

9/9/2012

Víkendových 700 km kolem Česka (před 14 dny) mě docela prověřilo, včetně připosrané jízdy v bouřce s kroupama u Telče :) Bohužel po ní začalo zlobit (asi) palivové čerpadlo - hrozně píská.

Tenhle víkend proběhly Beskydy a Blanensko. Zatím na původních pneu, takže do zatáček jim moc nevěřím, ale pomalu se učím. Pořídil jsem originál kufr Honda se zajímavou slevou. Čerpadlo se zdá tolik nehvízdá, nevím, jestli je to tím, že moto předtím dlouho stála a dostává se teprve do normálu. Uvidíme, originál Honda za šílených 23 tisíc vs. "ojeté" z německého ebaye za 80 EUR - kdyžtak vyměním.

17/10/2012

Těsně před koncem sezóny přezuto z prapůvodních pneu na nové Michelin PR 3 - nadšení!

03/06/2013
První cesta do Slovinska!

Cestopis zde - http://www.motorkar...lske-alpy-25247.html

9/2/2014

Prodáno a v hledáčku je R1200R.

chuan
chuan napsal 17.06.13 v 08:14 10b.

Tohle už je svalovec , tak opatrně a jinak na cestování bude pohodlná . Gumy obouvám taky PR3 a max spokojenost, jen letos na balkáně, mi to na nich klouzalo snad v každé zatáčce, tak nevím jestli to jsou zrovna špatný kousky gum, nebo tam je všude tak kluzko.
Přeju pohodu v sedle a co nejmíň vystupování z motorky ležmo jako v těch alpách

Blackhand71
Blackhand71 napsal 18.08.12 v 14:24

Dobry vyber. Hlavne opatrne.