Harley Davidson FLHTCU Electra Glide Ultra Classic (2008)

Vlastník Conali
Vloženo 25.7.2012
Aktualizováno 25.7.2012

2008 Harley-Davidson Electra Glide® Ultra Classic, po odchodu mojí předešlé motorky, jsem se jako slepý k houslím dostal k této krásce, jmenuje se Boženka a stala se právoplatným členem rodiny.

Koupena při stavu 1020 Km, mnoho originálních doplňků, pro moji drahou místo tandemu obýváček. I když jsem rejžičky nikdy neodsuzoval a ná každou svoji motorku vzpomínám jen v dobrém, toto se musí zažít. Váha tanku, velikost autobusu, ovladatelnost jak při jízdě na babetě. Dojem mi kazí pouze "motorkáři" pro které jsem přestal být člověkem a stal se snobem. Ať jdou k šípku. Ti ostatní dle mého názoru normální se jdou s námi projet bez jakéhokoliv despektu i když jedeme v převaze HD a tak by to mělo samozřejmostí.

b0b4n
b0b4n napsal 09.08.12 v 03:08

Další co vyzkoušel a pochopil. Vítej . A na kecy se vykašli. Ať melou cokoliv, je to jen závist. Pokud jsi spokojený ty, ostatní Tě nemusí zajímat.

AlaHD

Ladyk napsal 31.07.12 v 20:19

Moooc hezká

vaco
vaco napsal 29.07.12 v 18:49

Krásná mašinka! Mimochodem, ty "kecy" vznikají proto, že většina "harlejaků" neumí pozdravit když přijede do motobaru.., proto se na ně každý dívá skrze prsty.. ale stejná nemoc postihla i namelírované slečinky na nových supersportech.. Holt "motorkaření" jde do háje.