Hyosung GV 250 Aquila (2004)

Vlastník Bicman
Vloženo 8.7.2012
Aktualizováno 12.11.2012

9.11.2012 Už je prodaný za 45000,-
Lehce ovladatelný stroj korejské výroby,jak jsem se dočetl, tak dokonce policejní. Při koupi jsem byl mile překvapen. Barva bílo hnědá. Doplňky zatím po předchozím majiteli : rolky a brašny a plexi.

Motorka koupena od Paťa - Dobré

Yamaha XV 535 Virago: Bo je to fecht a koloběžka v jednom :)

První dojmy - Po městě se s tím dá lítat jako se skůtrem a na štreku se dá taky vyrazit. Ze začátku nezvyk mít nohy natáhlé dopředu, takže po rozjezdech jsem hledal stupačky pod sebou :)

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně začínajícím chopperařům, ženám i dívkám a každému, kdo chce vzhled velkého mocyklu s malou spotřebou a svižnou jízdou.

Doplňky na motorce - 2x rolka, brašny, chlasták, plexi, opěrka,12v zásuvka

Z prvu nejistota v zatáčkách, ale ta ustupuje s více jízdami, problém zařadit neutrál, někdy je to boj na minuty. Momentálně problém s elektrikou, nějakým záhadným způsobem "lítá" otáčkoměr a ukazatel paliva (když už jede) a kontrolka neutral svítí i při zařazené rychlost (když stojí). Myslím, že udělat všechny zámky na motocyklu na jeden klíč,by nebyl špatný nápad. .

A ještě klepání chromových krytů předních tlumičů, jak je slyšet na videu :)
23.7.12
dsklepání, resp. cinkání odstraněno, bylo to kováním na řemenech rolky :D
Ale mám tu nový a o to větší problém a to s CDI, takže momentálně v servisu, kde se bude zároveň montovat 12V zásuvka a nejspíš i padací rám.
S čím mě soudruzi v Koreji dopálili, je zadní osvětlení SPZ. Musíte oddělat komplet zadní světlo a samozřejmě je to dobrodružství, nedoporučuji tento úkon dělat lidem nad 90kg, nebo se slabým srdcem či slabýma nervama. Drží to na třech matkách, které jsou fikaně pod blatníkem, no díky zadnímu kolu je tam přístup jak do Rimmerovi peněženky. I žena s tím měla problém, aby tam dostala ruku a stejně sme to neodšroubovali, takže opět servis. Tak doufám, že to není věc co často praská.

11.9.2012 Tak včera dorazila CDI a regulátor napětí v ceně 3194,- vč poštovného a dnes bych si měl jít pro opraveného Hyuiho. Přidána zásuvka 12V, výměna brzkovky, vzduchového filtru a olej + filtr.
Uvidíme co dál :)

3.10.2012 Konečně je doma a hned jsem ho projel, je to raketa do města,sice trochu menší jak Gold Wing, ale zato můžu nervovat plechovkáře v zácpách :D Příprava na výměnu řetězovky (rozeta, řetěz a malé kolečko). Dnes ještě nová baterie, neb je tam ještě původní a podle toho to taky startuje :)
Rychlostní zkouška na dálnici (do kopce na navaděči v Brně směr Vyškov) 135km/h se zatížením mých 100kg a ani nějak neprotestoval :)

5.10.2012 Nová baterie

12.10.2012 Dnes se žena odhodlala sednout a naučit se jezdit. No a jak to dopadlo se podívejtezde (podotýkám, že poprvé v životě seděla na mašině)

Concionator
Concionator napsal 18.05.14 v 23:19

Dal bych i deset, ale ten neutrál, ten tam opravdu chvílemi nechce.

Concionator
Concionator napsal 18.05.14 v 22:58 9b.

Dal bych i deset, ale ten neutrál, ten tam opravdu chvílemi nechce.

Bicman
Bicman napsal 28.03.13 v 22:16

Hand.of.Doom: dík, už je prodaná :)

Hand.of.Doom
Hand.of.Doom napsal 28.03.13 v 22:12 10b.

Bicman
Bicman napsal 08.08.12 v 12:44

činamotojc250-6 : Dík, jj já vím, zrovna je v servisu a čekám na díly od tohoto oficiálního dovozce, kterej má lidové ceny a ne jak jiní, že CDI , která stojí 2190,- prodávají za 4600,- :)