Hyosung GV 250 Aquila (2001)

Vlastník hangman
Vloženo 6.2.2011
Aktualizováno 23.3.2011

Aquila 250, korejská policejní raketa... V-Twin motor, 4 ventily na válec. Slušný výkon (20kW) a pohodové svezeníčko krajinou!!!

Je to mašina určená pro lidi, kteří se svezou na pohodu. Pro toto mi připadá dostatečně silná.
Závady za 4 sezony nebyly, kromě jediné větší, a to vstřikovací čerpadlo benálu jaksi shnilo. Mám štěstí na mechaniky - tatík + brašin, kteří to dali bezvadně dokupy za použití vnitřku propisky:) !!! Jinak klasická údržba 1x ročně olej (předepsaná polosyntetika), filtr olej, tak co 2 sezony nové svíčky, ať to pálí jak má.
Je to samozřejmě vytočený motor, který táhne do 5-6 tis. velice plynule, není to na žádné předjíždění... Ale od 5-6 tis. je to fakt (na objem 250) dost dobrá raketa. Brzdy solo jízda optimálně dimenzované, při dvou os. už je třeba víc uvažovat jak bude zapotřebí zpomalovat.
Zatím jsem spokojen s jízdními vlastnostmi + výkonem stroje. Není to žádný roadrunner na stovky km, ale na cesty těch 50-100 km jedna trasa do pohody máša!
Úpravy nijak velké-klasika: štít Givi, kožené brašny, menší opěrka spolujezdce, odvrtaný výfuk-ucpávka.
Dodám jěště nějaká fota časem.

pajkat
pajkat napsal 09.12.12 v 20:37 10b.

Parádní stroj.

Geogino
Geogino napsal 22.06.12 v 15:30

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na značku Hyosung

travellerx
travellerx napsal 19.11.11 v 08:45

Není co dodat,vypadá hezky a výkon plně na naše silnice dostačuje

Raduzzo
Raduzzo napsal 17.04.11 v 09:57

na dvěpade vypadá velmi dobře a dospěle, tak si ji užívej, časem půjdeš určitě do něčeho silnějšího přeju pohodu v sedle

Gelo
Gelo napsal 10.02.11 v 11:27