Hyosung GV 250 Aquila (2001)

Vlastník Frantisekxxl
Vloženo 14.5.2017
Aktualizováno 20.5.2017

Tato to je moje mašinka po dlouhé dobe znovu na motorce a pro začátek na " stáří" zatím super. Za relativne málo peněz hodně " muziky" Je krásná a ještě jsem ji upravil. Není to " China '

První dojmy - V mládí jsem jezdil Dragstar a Virago a nyní po letech jsem si Hyosung koupil na rozjezezdeni než presadlam na opravdový chopper. Jinak je motorka Hyosug GV 250 super i dobrý výkon 20 kW. Hledal jsem kol 50000 Kč něco pěkného a jak jsem Hyosung viděl a trochu se v zimě svezl, tak jsem věděl že bude moje a víc jsem dalsi nehledal, Měl jsem velmi kladne recenze od pritele a na netu jsou recenze výborné.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníkům i zralým jezdcum.

Doplňky na motorce - Přední rolka, boční kozene kufry. Padací rám plotny, pás s kapsickou na nádrži, kozene třásně, chrom hodinky, okrasné chrom zrcátka, Plexi štít, chlastak, chromove lemy blatníků, přední chrom orlice, zadní mensi držák na tašku, chrom držáky, přídavná chrom světla, zadní kožená opěrka chrom štít.

Motor jede super má 20 kW a točí se rychle, je vysokoobratkova. Brzdy brzdi dobře hlavně přední i na jízdu ve dvou.

Dobrá ovladatelnost a posed.

[/img

To je můj "mazlíček" myslím tím partnerku.

Dodělaný predek, rolka, chromove lemy obou blatníků, orlice, Plexi štít, chrom světla, chrom držáky, padaci ram, plotny, zádová opěrka chrom štít, zadni mensi nosicboční kožené kufry, pás s kapsickou na nádrži, chrom hodinky, třásně.

Čadil
Čadil napsal 06.03.18 v 18:13 10b.

moc hezká.

Kropikkk
Kropikkk napsal 21.05.17 v 08:37 10b.

pěkná mašinka

žižala.
žižala. napsal 15.05.17 v 15:42 10b.

Supr čopřík.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.05.17 v 19:28 10b.

Parádní korejec gratulejšn.