Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník kastan4175
Vloženo 2.6.2012
Aktualizováno 23.9.2012

Kawasaki ER-6N, 2006, 53 kW, 2 válec

Po XJ600 jsem vybíral další, silnější stroj. Po poradě na fóru jsem vybral... Jede krásně od spodu, cestovní rychlost 150 km/h, maximálka 200 km/h, bleskově reaguje na plyn. Jediný nedostatek, co jsem objevil jsou zpětné zrcátka, nevidím tam nic jiného než svoje ramena. Musim taky víc pracovat se spojkou, jinak dost cuká, ale to je o zvyku. Příjemný přímý posez, po cestě z Brna do Ostravy mě bolel jen zadek Dobře čitelný display i otáčkoměr. Na moji výšku 176 cm tak akorád, při zastavení nemusím na špičky ani nemám moc pokrčené nohy. Ještě mě zarazilo, že po 170 km se rozsvítilo hladové oko, ale co benzínek je dost a pauza neuškodí

K0lin4t0r
K0lin4t0r napsal 17.02.13 v 11:47 10b.

Kawa.Jarda
Kawa.Jarda napsal 11.08.12 v 18:42

Super volba ,dávám jasných 10b

Hygienik
Hygienik napsal 03.06.12 v 08:17

perfekt výběr! ale to je určitě i tím že jsme dobře poradili na fóru a hladové oko po 170km je opravdu moc brzo

bulldogbiker
bulldogbiker napsal 02.06.12 v 12:36

jOO černá je nejlepší!!Myslim že je to výborná volba a ještě stále to není taková raketa na které jde o život
Kawasaki super spolehlivý motor.
Štasnou cestu...

MobyDick
MobyDick napsal 02.06.12 v 11:12

Gratuluji ke koupi, pořídil jsi dobře, určitě budeš spokojenej. U mně se pohybuje spotřeba od 3,8 až po 6,5 litru. Záleží na tom jestli jedu sám nebo s baťůžkem. Větší spotřebu mám když jedu sám Stou maximálkou to není nijak slavný, mně se nepodařilo vytočít víc jak 202 tachometrových, ale jsem z té těžší váhové kategorie. Stejně se mně zdá že nad 180 se už motorka docela trápí. Tak si ji pěkně užívej