Honda NT 700V Deauville (2009)

Vlastník De_Pítr
Vloženo 11.5.2012
Aktualizováno 6.12.2013

Spolehlivá kobylka na krátké i dlouhé klidné vyjížďky. Žádná stíhačka, ale právě proto mi padla do oka. 680 ccm, kardan, ABS, pohodlné sedlo, dost úložného prostoru (všude) a větší plexi, které poručí větru dešti.

První dojmy - Nejdřív jsem zápasil s váhou 265 kg, tedy než jsem se rozjel. Jakmile se však hnula z místa, ta váha jakoby zmizela - super ovladatelná. Moc se mi líbí, při sešlápnutí nožní brdy, automatické rozložení brzdné síly mezi předek a zadek. Kufry super, hodně se do nich vejde a přitom nepřekáží. Kam se vejdu řidítkama, tam kufry už vůbec nevadí. Přehledná přístrojovka se vším, co člověk potřebuje vědět.

Můj vůbec první stroj. Není to žádná formule - 680ccm, V-Twin, cesťáček, pohoda a klídek. Jen doufám, že neskončím jako pan Hrušínský "Pane doktore, vy jste se zase kochal, že jo ?"
Zatím ji mám bez české SPZ, takže dojmy vlastně nulové. To čekání, než se projedu je nekonečné. Nicméně z doplňkové výbavy má ABS, vyšší turistické plexi, ofuky rukojetí a vyhřívané gripy. Předpokládám, že Deauvillku obohatím o topcase, no a dále se uvidí.

Sakramento
Sakramento napsal 30.12.16 v 14:45 10b.

Tak ať se dlouho navzájem ve zdraví užíváte.

context
context napsal 24.01.16 v 12:07 10b.

Pěkná mašina přeji hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu

Quasar
Quasar napsal 11.03.15 v 16:56

Super stroj, tak ať to jezdí ve dne v noci doufám, že se někde potkáme

nekarlos
nekarlos napsal 08.06.14 v 17:28 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 24.04.14 v 12:57