Honda CBR 600F (1995)

Vlastník miligen
Vloženo 9.5.2012
Aktualizováno 1.11.2013

Motorku si chtěl původně koupit kamarád, ale nedostal povolení od manželky. Nicméně, když jsem viděl v jakém super byla stavu, neodolal jsem a koupil jí sám.

První dojmy - První dojem byl velice příjemný. Na cestě po dálnici (cca 500Km) jsem byl méně unaven než na již prodaném BMW R 1200 GS.

Motorku bych doporučil pro - ženy, začátečníci a mírně pokročilí, ale nezarmoutí ani zkušeného jezdce

Doplňky na motorce - Originál výfuk po 15 letech zrezivěl, tak jsem jej nahradil laděnou koncovkou.

Motocykl byl dovozen cca před dvěma lety z Itálie, kde jí jezdila paní ročník 1969 ( dle technického průkazu . Je v super stavu a motor šlape jak hodinky. Je to taková druhá radost v garáži vedle mé brambůrky

Aktualizace 3.9.2013. Motorku jsem se pokoušel prodat, ale neúspěšně. Jelikož jí nutně prodat nepotřebuji, tak jsem se rozhodl pro malou investici a chystám se na výměnu řetězovky, svíček, náplní a zakoupím nové pneu. Bohužel musím nechat opravit pravou stranu kapoty u blinkru, jelikož mi motorka mojí hloupostí upadla na vozíku před bazarem. Vážně pech. Je to její první vada na kráse,ale nic si z toho nedělám.
13.9.2013 - Poznámka k počtu ujetých kilometrů, dle tachometru má motorka najeto něco málo přes 28 tis. Km. Což je na její věk velice málo, chápu to, ale já jsme na motorce najel pouze 2tis. Km a nemohu ovlivnit, jestli předchozí majitel kilometry stáčel, či nikoliv. Unavují mne dotazy potencionálních kupců na stav tachometru. Každý není podvodník! Každopádně motorově motorka odpovídá stavu najetých kilometrů.
Momentálně probíhá oprava kapoty a pak bude velký servis (olej, oba filtry, kontrola rozvodů, brzdové destičky, řetězovka, brzdová kapalina a nové pneu
13.10. 2013 - prasklá kapota velice solidně opravena. viz. foto
23.10. 2013 - kapota opravena, vyměněn olej, filtry a brzdovka. Seřízeny ventily, šlape jak hodinky

30.10. 2013 - motorka prodána do Ústí nad Labem

Pája13
Pája13 napsal 10.05.12 v 19:00

Krasavec. Tak ať ti ji nerozbijí.10 b a ať dělá jen a jen radost.

miligen
miligen napsal 09.05.12 v 20:09

Dík moc, Tobě taky příjemnou sezonu.

Jarky
Jarky napsal 09.05.12 v 20:05