Honda CB 600F Hornet (2002)

Vlastník Supiluliumas
Vloženo 6.5.2012
Aktualizováno 17.3.2017

Černý Hornet CB 600F r.v. 2002

První dojmy - . . .

K jedné stopě mě to táhlo už asi pět let zpět, ale k tomu požadovanému Áčku do řidičáku jsem se dostal až minulý rok. Ve chvíli když jsem udělal zkoušky, začal jsem přemýšlet jaká by se mi tak nejvíc líbila a hlavně aby jsme si spolu rozuměli.
Že jsem chtěl naháče bylo jisté. Ale jak vybrat z takové hromady možností? Hlavní kriterium bylo jasné - aby byla klidná ze začátku, než se naučím a aby mě nepřestala bavit hned první sezónu. Do oka mi padli dva doporučované kousky: Bandit a Hornet. Bandit už mě pár hodin vozil a docela mi seděl, ale když jsem se projel na hornetu tak bylo rozhodnuto.
Na koupi jsem si s sebou samozřejmě vzal odborníka, kterému tímto děkuji. Po důkladnější kontrole a výměně zadní pneu jsem konečně mohl vyjet, ale v zrcátkách nebylo nic moc vidět a jedno se pootáčelo a zadní blinkry nebyly na slunci skoro vidět. Zrcátka jsem vyměnil za chromové a větší a blinkry za diodové.
V plánu mám ještě diodové blinkry dopředu a padáky.
S hornetem jsem zatím naprosto spokojený.

Supiluliumas
Supiluliumas napsal 28.05.12 v 20:27

Foto je focené ve Švihově u Nasavrk přibližně na souřadnicích 49°50'40.642"N, 15°51'44.427"E. Další foto z lomu (s modrou vodou ) je foceno u Trhové Kamenice. Pokud by se tam někdo chtěl podívat tak rád ukážu cestu. Stačí se ozvat.

Krteczek
Krteczek napsal 20.05.12 v 21:43

Moc pěknej kousek
A hlavně super fotka.. u tý vody.. to asi nebude středočeskej kraj, že?

Raimok
Raimok napsal 14.05.12 v 20:58

Černá je černá Je to fajn stroj! Ať to šlape perfektně a kilometry pěkně utíkají