Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (1999)

Vlastník marion
Vloženo 3.4.2012
Aktualizováno 6.9.2012

Konec tajností informace se šíří rychlostí blesku. Tak šup sem s ní. Přivezla jsem si ji 31.3.2012 z Moravy...jelikož jsem ještě v týhle zimě nemohla dodělat papíry, chodím se na ní koukat do garáže, leštit atd. Už se těšim na první jarní vyjížďku.

Zatím nemohu moc soudit, zatím jsem ji projela jen po asfaltce k lesu a kousek ku domovu s Bobrem v zádech Ale řeknu vám i po těch pár metrech už ji miluju

4.5.2012 tak už jsem něco málo najezdila a nemůžu si na nic stěžovat sice jsou takový desetikilometrový vyjížďky kolem komína ale stejně...už se těšim na první pořádnou vyjížďku...

marion
marion napsal 15.09.17 v 20:20

Je Jeníčku je, co si budem povídat

Jenniks
Jenniks napsal 12.09.17 v 10:07

Ale Dráček je stejně krásná motorka, že?

alca7019
alca7019 napsal 29.09.15 v 09:32 10b.

Moc pěkná . Měli jsme v černé barvě taky, ale to jsem ještě nejezdila a její prodej oplakala . Ale teď jsem spokojená, konečně jsem začala jezdit. Sice už ne Dragstar, ale důležité je, mít chuť a možnost vyjet.
Za mne plný počet a třeba někdy na společné cestě . Jezdím moc ráda a kolikrát i sama třeba odpoledne po práci nebo když má manžel službu.
Tak hlavně, jak říká Ajaxv, ať se vždy obě vrátíte, odkud jste vyjely

mikru
mikru napsal 03.05.15 v 16:47

Hezká holka a hezká motorka... Co více může lahodit oku... Přeji jen samé šťastné návraty.

babula
babula napsal 05.03.15 v 10:50 10b.

Moc pěkná . 10b