renocar_unor

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (1999)

Vlastník Jindřich.
Vloženo 23.6.2010
Aktualizováno 27.4.2015

Naprosto spolehlivý stroj. Mám ji od r.2008 po jiné se zatím nerozhlížím.

První dojmy - naprosto unešen

Jsem s Dračenou naprosto spokojen, někdo namítne, že 650 není nic moc, někdo řekne, že je to dokonce málo, ale já jezdím převážně s Ledvinkou a nikdy nebyl problém držet krok s větší kubatůrou a navíc se spotřebou do 4,5 l/100 nemusím tak často k pumpě.
Z úprav jsem přistoupil zatím : Laděné výfuky - dodaly rozhodně poci daleko větší síly, maj krásný zvuk.
Vyměnil jsem symbolické původní padáčky za funkční padáky, stejně jako výfuky jde o výrobek Iron-moto. Již jsem je vyzkoušel, při výjezdu z parkoviště jsem se o ně lehce opřel a nic jiného se silnice nedotklo, jen docela překážej při brždění, z počátku jsem myslel, že se opírám do pedálu a špička byla na padáku, takže bych příště zkusil jiný tvar.
Plánuji ještě přidat světla...prostě se mi to líbí a taky přemýšlím o lepší houkačce, možná jednou i nějakou malůvku na nádrž...?
Kdybych měl něco vytknout, tak snad jen že po asi 150 ujetých kilometrech nevím jak si poposednout, ale co slyším, to trápí na tomto typu motorky každého.
I v roce 2112 stále Dračenu vlastním a z výše napsaných slov bych žádné nezměnil.Spokojenost přetrvává.
Od posledka jsem přidal přídavný světla, myslím že jí sluší, je z ní opticky "větší" stroj,i svícení při pozdějších návratech je znát.
Vyzkoušel jsem osmi tónové šnekové klaksony, zpočátku jsem z nich byl unešen, v koloně při hromadném troubení na kolemjdoucí byly díky možnosti přepínání vždy slyšet, ale po necelých dvou letech začaly některé polohy vynechávat, až jsem je nakonec reklamoval. Teď leží v dílně a přemýšlím, jestli to má cenu je znovu montovat... no asi je nevyhodím.

benďa135
benďa135 napsal 01.02.16 v 05:07 10b.

nadherna masinka.

Hous
Hous napsal 17.02.15 v 22:32

Taky jsem ji mel a naprostá spokojenost,přeji hodně štastných km

BaluJarda
BaluJarda napsal 15.02.15 v 11:22 10b.

Hezký Drakouš, přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

dzuri
dzuri napsal 11.01.15 v 16:19 10b.

Moc pěkná. 10 bodu

dolf
dolf napsal 21.06.11 v 06:34

No máš to parádní KOČIČKU !!A že nás s ní i proháníš je fakt .Jak jinak než za 10 b ,pro motku i osádku