Jawa 50/20 Pionýr (1970)

Vlastník FreeRider.A1
Vloženo 28.3.2012
Aktualizováno 16.5.2013

Jawa 50/20 "Pionýr" r.v.: 1970 . Má bohatou historii , už jen za vlastnictví napyho nalítal přez 15.000km :) Což je na pincka...slušný :D Nyní je u mě , uvidíme kam se ještě podívá :)

První dojmy - První dojmy. No tento pionýr byla první jednostopá mrška kterou jsem si kdy řídil, takže dojmy z tohohle fichtla jsem měl vždycky kladné a dobré. I jako spolujezdec jsem toho na něm hodně naseděl a když pecházel do mého vlastnictví , měl jsem z něho radost :)

Klady :
levné a sehnatelné díly
oprava : šroubovák a dojedete všude :D
spotřeba : dá se vejít do 3l / 100km

Zápory :
Je to "fichtl" > kdykoliv a kdekoliv si umane kvůli nějaké blbosti :D
Na co trpějí : kladívka .

FreeRider.A1 napsal 29.03.12 v 22:17

Hele přesunem se kdyžtak do Soukromých Zpráv :) Ať to tu není zaSPAMovaný :)

fichtlrider
fichtlrider napsal 28.03.12 v 22:34

přesně tak kdo nezačínal na fichtlu neni správnej motorkář já budu dělat A1 a i když mám čízu 125 tk na fichtla se vždycky čas najde

FreeRider.A1 napsal 28.03.12 v 22:30

No problema :) sice si tedka budu rozšiřovat na A18 + Bčko , takže půjdu do vyšších kubatůr , ale pro fichtla jsem vždicky ,to je ta správná prča :) Fichtl je klasika čech... neznám nikoho v okolí kdo jezdí , aby nezačínal na fichtlu :D

fichtlrider
fichtlrider napsal 28.03.12 v 22:21

nn já jsem pražák ale fichtl je z Pardubic až dostanu řidičák mužem udělat sraz PA fichtlů :DDD

FreeRider.A1 napsal 28.03.12 v 22:20

Tak nějak to zřejmě bylo :D Jestli to tenkrát bylo na úřadech jako dnes (že na blbej přepis čekáš 6,5hodiny) , tak asi každej byl vůbec rád za nějaký to číslo :D:D
A ty jsi z Pardubic že máš PA rz. ?