Honda CBR 600F Sport (2001)

Vlastník MichalZX6R
Vloženo 11.3.2012
Aktualizováno 15.3.2015

Chtěl jsem něco, o co se nebudu moc bát a co budu moc tahat jak na okruhy, tak na silnici. Tohle CBR má laminátový kapoty (kromě boků), vejfuck Termignoni, přepáčko, pancéřky a vzd.filtr K&N.

První dojmy - 1.řádek 2.řádek 3.řáde k

11.3.12 - motorku jsem přivezl před pár dny, namontoval jsem držák RZ, zpětný zrcátka s blinkrama (to byl trochu oříšek, protože ty co jsem koupil se mají šroubovat zespoda, ale na CBR se orig. zrcátka šroubujou zeshora, tak jsem musel na zrcátkách upravit podložky, aby se přes ně dala po přišroubování natáhnout ta guma), vyrobil jsem držák zadních blinkrů a zapojil je, nalepil karbonovou hustosamolepku na brejle řízení, sundal ošklivý a hnusný panáčky Michelin a nahradil je krásnejma a úžasnejma Béčkama - Bridgestone Koupil jsem si taky nový zámky kotoučů a plachtu.
Předchozí majitel se o ní prý pěkně staral, má seřízený ventily, nový svíčky, destičky, oleje, zkontrolovaný rozvody, atd.

21.3.12 - máme za sebou předsezónní servis a montáž padáků. Nechal jsem dát novou brzdovku, destičky orig. Honda Nissin (lepší než Bendix co tam byly), nefungoval tachometr - nový čidlo, nechal jsem přidělat a nakódovat druhej klíč, povolit přetaženej krk řízení a doladit nějaký další drobnosti (celkem 10t Kč)

23.3.12 - hurá! Z motorky byly zuty Dunlop SportSmarty a nahradily je Bridgestone S20! Už při jízdě z pneuservisu se projevil propastnej rozdíl mezi dokonalou Bridgestone a konkurencí - zatímco Dunlopy se na trase Vestec - Chodov - Říčany (navíc 20°C, sluníčko) ani náznakem neohřály, Bridgestone byly po příjezdu domů krásně teplý, a to jsem jel jen z Libuše do Říčan a bylo jen 9°C a zataženo, prostě paráda! Konečně jsem ready na zahájení sezóny

31.5.12 - Most s RaceTrackem - viz.deníček.

17.8.12 - velkej servis: nový olej + filtr, nová nemrznoucí chlad.kapalina, kontrola větráku chladiče, kontrola seřízení ventilů, vyčištění a ošetření K&N vzduchového filtru, vyčištění a promazání řetězu, nová regulace tlaku ve vstřikovací liště, kontrola a vyčištění svíček (celkem 12t Kč)

27.8.12 - motorka bude na prodej - potřebuju udělat okna na baráku. Cébro je v nevídaný kondici, plně oservisovaný a připravený jen jezdit. Já jsem si ho fantasticky užil, dělalo mi radost! Příští rok, nebo možná ten další, se asi poohlídnu po něčem cestovnějším, stárnu

cat-nikita
cat-nikita napsal 12.03.12 v 14:52

Hurá zas můžeme vyrazit, tak v květnu v Brně