Honda CBR 600F Sport (2001)

Vlastník Radiomen
Vloženo 24.9.2011
Aktualizováno 25.3.2014

CBR 600F Sport, moje vysněná, z mích vydřených peněz, moje Vanesska , ta která byla mým snem od mých 12-ti let.Je to leštěnka a srdcová záležitost

První dojmy - Při prvním posazení za řídítky jsem cítil důvěru, klapu jedničku, rozjíždím se a hned ji věřím, že mě nevykopne, brzdy luxusní, jemný nástup rychle přecházející v ostrý brzdný účinek, zvouček luxusní, podvozek pro mne dokonalý. je přesně taková, jakou jsem si ji představoval :-)

Doplňky na motorce - Výfuk Leo_vince SBK, pancéřové brzdové hadičky (předek i zadek), vzduchový i olejový filtr K&Nm LED blinkry, Modrá LED dioda v budíkách na indikaci řazení, Nová řetězovka (vepředu o zub míň, vzadu o 2 víc).

Co zatím o ní můžu říct, tak jak už asi většina ví, je to taková malá legenda, nádherné a kvalitní zpracování, téměř plně nastavitelný podvozek (pérování)a nádherný zvuk a krásnou výkonovou křivku. Hodná holčička, ale dokáže hodně pozlobit což se mi velmi líbí-ďábel v těle andělíčka. Později doplní nové info ) a sepíšu kompletní recenzi.

Honda CBR600F Sport je po všech směrech povedená motorka. Pyšní se skvělým motorem, špičkovými jízdními vlastnostmi, dobrou výbavou a nadprůměrnou spolehlivostí. Spotřeba je trochu vyšší, a to hlavně díky motoru, u kterého je vytáčení velmi návykové. Celý podvozek máme seštelovaný od bývalého závodníka, který tuhle motorku zná . Je to super, je to přitvrzený a zatáčky se s ní jedou jak s žiletkou, je to luxus, je to teďkom do síly, páč rychlost mě nebaví, ani neláká :/ je to takové to pfffs :D.

na začátku sezóny 2013:
Servis: nový olej (castrol),olejový filtr i vyduchový K&N, závodní brzdová kapalina racing, chladící kapalina, bačkůrky Dunlop (po pichnutí zadní gumy zadek Pirelli Diablo Supercorsa),vyčištění a namazání řetězovky,všeobecná kontrola,nové blinkry.

Zbožňuji nové blinkry, konečně to co jsem chtěl, svítí nádherně, jdou vidět, nejsou mini!!! a mají homologaci )

Plány do budoucna:
výměna šroubků za hezčí
zalakování malých kosmetických mušek
zadní blatník
LED diodové čiré zadní světlo
rukojetě a závažíčka
tlumič řízení
Racing plexi
padáky
Jiné pumpy na brzdu + páčky
stuapačky racng

MOTOR, VÝKON
Druh motoru řadový
Chlazení kapalinou
Sekundární převod řetěz
Rozvod 2x OHC (2x vačkový hřídel v hlavě válce)
Příprava směsi vstřikování
Průměr kot. brzd - přední 296 mm
Průměr kot. brzd - zadní 220 mm

Větší rozeta 48 z.

context
context napsal 17.03.14 v 12:01 10b.

pěkná má takový zajímavý tvar blinkru tak ať slouží. Za mně jasných 10

duran
duran napsal 04.08.13 v 22:27

supr moto..tak opatrně a nějaký sexy batůžek na cesty nejen na ně

espan
espan napsal 28.06.13 v 08:00 10b.

Dobrá volba kámo Jo Honda

AldA-666
AldA-666 napsal 19.04.13 v 16:56 10b.

krásná motorka super volba!!! plných 10!!!

Vendetta
Vendetta napsal 09.08.12 v 16:28