Honda CBR 600F (2003)

Vlastník Midrle
Vloženo 3.11.2006
Aktualizováno 23.2.2008

Krásný motocykl s japonskou spolehlivostí. O zvukový doprovod se stará laďák Viper.

Cesty: Srazy mě moc nelákají (možná příští rok nějaký jeden dám). Cestování mám tento rok v plánu pokud mě zůstane čas na dovolenou..

Další info: Moje první skutečné moto které jsem koupil víceméně zánovní. Jsem druhý majitel a předchozí majitel se s ní kochal tak max. v garáži (najezdil 2 500 km za 3 roky). Jsem s ní maximálně spokojený a i přes vyšší postavu se na ni docela poskládám.

Zil
Zil napsal 13.09.07 v 15:27

Nastro Azzurro je proste BEST

HILL
HILL napsal 18.01.07 v 15:11

Honda rámusí stějně pořád a je to jedno jestli má 1000 nebo 10000 nebo 50000. Jen já bych asi do motorky která by měla cirka3-5tis najeto asi nešel. Protože ať je to co je to, vždycky když se něco nového dá do provozu tak se prvních pár tisíc km začnou objevovat mušky z výroby. Takže dle mého názoru je ideální pořizovat raději s najetýma 10000 km a neinvestovat do techniky ale ladáku atd. |Je to můj názor a je to velice individuální.

Banik_pi4o
Banik_pi4o napsal 17.12.06 v 22:44

jj ja sem s hondou spokojen kazdou co sem mel me nezklamala jen sem doliwal a utahowal retez a pohodka

hanz96
hanz96 napsal 16.12.06 v 18:59

jo jo je to kočka já jsem s ní taky moooooc spokojenej

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 15:27

KRASAVICE!Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik