BMW F 650 GS (2004)

Vlastník Tony.av
Vloženo 4.2.2012
Aktualizováno 16.2.2013

Takže po 2000km, jsou moje pocity super. Motorka šlape tak jak má, motor běí naprosto suprově, po pár vyjížďkách mohu říci že je v pořádku. Líbí se mi že to kam jí člověk pošle tam jede. Poslouchá a nedělá nic nečekaného. Super společník.

První dojmy - Motorka v naprosto výborném stavu, nová řetězovka, plasty neposkozene, jen 3 malé vroubky (odřeniny). Jsem zvědavý na letošní sezónu, motorku musím přihlásit, udělám základní servis, tudíž výměna oleje a filtrů. Na moto jsou nové Metzelerky gumy, takže špice. Až bude víc zkušeností a zážitků tak určitě poreferuji:)

Doplňky na motorce - Kufr givi maxia, teplomer, pridavna svetla.

Tak 20.2. Dorazil kufr na Gsko .. GIVI Maxia ... u aby byl na motorce a začala sezóna ...
Už mi přislo i oblečení .. takže příprava je hotová. Bunda BMW Motorrad a kalhoty Duhan ... jeste cekam na rukavice a budu kompletní:)

Od 5.3. už je motorka i oficiálně moje :) dneska provedeno přihlášení a ihned stažení výkonu v TP.
Rukavičky taky dorazili dneska a ještě v týdnu očekávám plotnu pod kufr. Pak vše namontovat, udělat přední destičky, filtry a olej. A bude připraveno na první vyjížďku, jen doufám že se mi povede vyjet dříve než do Poděbrad na sraz :)

8.4. Takže máme po včerejším srazu v Poděbradech. Sice počasí nám moc nepřálo, ale zkušenosti musí člověk s novou motorkou sbírat pořád.Takže včerejší déšť a nepříznivé podmínky nebyly vubec špatné. motorka poslouchá i na vodě a byl jsem velice spokojeny, že mě za včerejších 150km ujetých v tom hnusném počasí dovezla v pořádku domu. Na motorce už jsem jezdil celé 3 víkendy plus včerejší vyjížďka směr Poděbrady. Najeto něco přes 500 km zatím. Vše v pořádku a motorka funguje jak má.

3.6. Už po 2 měsících ježdění mám s motorkou najeto 2000km. Větší vyjížďky byly projete Krušné hory, pak výlet do Pelhřimova, výlet na Dubou se zastávkou v Kokořínském údolí. Zůčastnil jsem se srazu Na FOE 2012 ve Veltruském campu. Mnoho šťastných km a super zážitků.

Jen šťastnou každou cestu! Každý ujetý kilometr ať je projetý s nejlepším požitkem a pocitem. :)

Gudi
Gudi napsal 08.12.12 v 21:50 10b.

hezky-pěkně 10b

MMirek7 napsal 07.03.12 v 10:24

To rád slyším :) Nejhorší je ten výběr...už chci jezdit

Tony.av
Tony.av napsal 07.03.12 v 07:25

Já mám najeto 33000 ... a myslim si že ty jednobuchy fungujou jak maj a uz jsem videl i tyhle motorky s více jak 50 tkm :) a DĚKUJI.

MMirek7
MMirek7 napsal 06.03.12 v 20:28

Mám vyhlídnutou stejnou v červené barvě :) jen už má najeto cca 30 000 km, tak si říkám, jestli to není moc. Ale BMW je prostě srdcovka :)