PROFIL MOTORKY

BMW F 650 GS (2004)

Neaktivní Profil uživatele

Vlastník Tony.av
Vloženo 4.2.2012
Aktualizováno 16.2.2013
Zobrazeno 1838x
HODNOCENÍ PROFILU OD 7 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 8.7

Popis motorky


Takže po 2000km, jsou moje pocity super. Motorka šlape tak jak má, motor běí naprosto suprově, po pár vyjížďkách mohu říci že je v pořádku. Líbí se mi že to kam jí člověk pošle tam jede. Poslouchá a nedělá nic nečekaného. Super společník.

Více fotografii

První dojmy - Motorka v naprosto výborném stavu, nová řetězovka, plasty neposkozene, jen 3 malé vroubky (odřeniny). Jsem zvědavý na letošní sezónu, motorku musím přihlásit, udělám základní servis, tudíž výměna oleje a filtrů. Na moto jsou nové Metzelerky gumy, takže špice. Až bude víc zkušeností a zážitků tak určitě poreferuji:)

Doplňky na motorce - Kufr givi maxia, teplomer, pridavna svetla.

Recenze

Motorka v naprosto výborném stavu, nová řetězovka, plasty neposkozene, jen 3 malé vroubky (odřeniny). Jsem zvědavý na letošní sezónu, motorku musím přihlásit, udělám základní servis, tudíž výměna oleje a filtrů. Na moto jsou nové Metzelerky gumy, takže špice. Až bude víc zkušeností a zážitků tak určitě poreferuji:)

Tak 20.2. Dorazil kufr na Gsko .. GIVI Maxia ... u aby byl na motorce a začala sezóna ...
Už mi přislo i oblečení .. takže příprava je hotová. Bunda BMW Motorrad a kalhoty Duhan ... jeste cekam na rukavice a budu kompletní:)

Od 5.3. už je motorka i oficiálně moje :) dneska provedeno přihlášení a ihned stažení výkonu v TP.
Rukavičky taky dorazili dneska a ještě v týdnu očekávám plotnu pod kufr. Pak vše namontovat, udělat přední destičky, filtry a olej. A bude připraveno na první vyjížďku, jen doufám že se mi povede vyjet dříve než do Poděbrad na sraz :)

8.4. Takže máme po včerejším srazu v Poděbradech. Sice počasí nám moc nepřálo, ale zkušenosti musí člověk s novou motorkou sbírat pořád.Takže včerejší déšť a nepříznivé podmínky nebyly vubec špatné. motorka poslouchá i na vodě a byl jsem velice spokojeny, že mě za včerejších 150km ujetých v tom hnusném počasí dovezla v pořádku domu. Na motorce už jsem jezdil celé 3 víkendy plus včerejší vyjížďka směr Poděbrady. Najeto něco přes 500 km zatím. Vše v pořádku a motorka funguje jak má.

3.6. Už po 2 měsících ježdění mám s motorkou najeto 2000km. Větší vyjížďky byly projete Krušné hory, pak výlet do Pelhřimova, výlet na Dubou se zastávkou v Kokořínském údolí. Zůčastnil jsem se srazu Na FOE 2012 ve Veltruském campu. Mnoho šťastných km a super zážitků.

Jen šťastnou každou cestu! Každý ujetý kilometr ať je projetý s nejlepším požitkem a pocitem. :)

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Gudi
Gudi napsal 08.12.12 v 21:50 10b.

hezky-pěkně 10b

Pechin1
Pechin1 napsal 07.03.12 v 17:14

Krásná tak ať ti slouží Přeji mnoho šťastných km v sedle D8vám 10bodů

MMirek7
MMirek7 napsal 07.03.12 v 10:24

To rád slyším :) Nejhorší je ten výběr...už chci jezdit

Více komentářůTOPlist