Suzuki VS 1400 Intruder (1998)

Vlastník Bejk1
Vloženo 1.2.2012
Aktualizováno 4.4.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 23 záznamů

Bejk1 napsal 15.01.18 v 20:29

Bejk1 napsal 15.01.18 v 20:26

Ták po delší době vkládám další příspěvek , tento stroj mě opravdu dokáže ledasčím překvapit. V červnu sme si udělali s kamarádem menší výlet směr Slovensko, a super. Přidal jsem pár foteček níže. Trošku chaos před odjezdem bagáž až nad hlavu - nejspíš pořídím ještě pávika ;) ale jináč super dovolená.
Nejdříve sme to stočily směr Králíky, super přespání skvělé jednání majitele ubytovny. Druhý den cesta na chatu do Beskyd. Odtud třetí den už směr Slovensko a to do Tatranské Lomnice - po stopách ,,Anděla,, - Ubytování na dvě noci v hotelu Morava - mohu jedině doporučit. Díky mé vlastní blbosti a nezjištění potřebných údajů sme si udělali jen tak projíždku cca 100 km do ledové jeskyně. nepovedlo se - v pondělí zavřeno. V hotelu milá obsluha a provozní je také motorkář - takže doporučil trasy na výlety. Bohužel sme měli už rozvrh naplánovaný takže z toho sešlo. V úterý ,,výstup,, na lonický štít. ,, proto že sme to dali lanovkou ;) . No a po návratu že skusíme ještě tu jeskyni - bohužel doběhli sme nahoru a poslední prohlídka odešla cca 5 min. před příchodem. Takže zase nic. Ve středu a tedy pátý den balení a při cestě přes půl Slovenska navštívena teď už konečně ta prohlídka Dobšínské ladové jeskyně. Při níž jsme poznali super lidičky, od tamtud ještě po cestě naraženo na Aragonitovou jeskyni - zajíždka cca 4 km. Také paráda. A poté dál místními šoustkami a klikaticemi kousek přes Maďarsko dolů do štůrova do termálního koupaliště Vadaš. Kde jsme přenocovali. Trošku škoda příjezd cca v 18.00 a bazény otevřeny do 20.00 trošku nechápu proč tak málo ale budiž - voda super ani jsem netušil že někde takové kafčo může být. každopádně nám při příjezdu bylo vysvětleno že pokud to máme jen na jednu noc tak musíme být s motorkami ráno v 9.00 před bránou - koupat se můžeme pak celý den ale já přeci nenechám nabalenou motorku někde venku před bránou že? Takže ráno zdar bazar a směr zpět do Beskyd. Přespání do pátku na chalupě ( jinak je tam možnost pronajmutí malích chatek hned u peřejí - Sruby peřeje) odkud byla naplánována prohlídky Kopřivnické Tatrovky a Štramberské tůby. Zbyl nám trochu čas tak že se ještě jukneme do kina v Ostravě - zážitek obrovský - jediní dva lidé pro které pustili film jsme bili mi dva - no jasně v půli dorazila uklízečka ;) Takže po kině odjezd zpět na chatu a zasloužený oddych. V sobotu sme měli naplánovanou návštěvu Šiklova Mlýna kde zrovna byl sraz kamionistů - nádherné stroje pár fotek doložím dále. Ubytování super akorát by ti magoři nemuseli každou hodinu dokládat hlasitým troubením. Šou také super. V neděli návrat domů přes Dětenickou krčmu ( dvě várky žeber na medu a byl jsem spokojen ;) ) Popříjezdu domů, sundání batožiny a kontroly Vetřelce zjištěny tyto cestovní škody : ulomen (tedy vibracemi ukroucen) držák přídavného světla, sjetej poserproužek, přední destičky na výměnu , stupačky uhoblované o 5 mm a výfuky obroušené od asfaltu o 3 mm, najeto celkem 2500 +- km. Výlet se povedl a letos si to dáme na dva týdny aby se toho projelo více.

Bejk1 napsal 15.01.18 v 19:58

FruFru73
FruFru73 napsal 18.03.17 v 22:59 9b.

babula
babula napsal 27.03.15 v 19:01 10b.

Moc pěkná . 10b

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 10.03.13 v 22:49 10b.

suprová Suzina

cernyvasa1974
cernyvasa1974 napsal 20.10.12 v 22:09 10b.

Je to krasavice

harryvt napsal 06.02.12 v 16:17

suprovej introuš 10b.

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 03.02.12 v 23:24

No fakt podařenej kousek. Tak ať dělá radost a krátkou zimu. 10b samo.

Koala662
Koala662 napsal 03.02.12 v 23:13

Ty šavle - no to je labůžo. Jinak dobrá volba a ať ti to šlape chlape...

Micky
Micky napsal 02.02.12 v 12:16

Ta vidle je fakt parádní a černá mu moc sluší. Introš je moje srdcovka, takže jasných 10 bodíků.

žižala.
žižala. napsal 02.02.12 v 11:36

Supr kousek jak jinak než za 10ku.

KAVEK
KAVEK napsal 02.02.12 v 09:42

10b pekny stroj

Apollo69
Apollo69 napsal 01.02.12 v 20:48

Boža
Boža napsal 01.02.12 v 20:23

Konečně ho vidím a je skvělý krásný chopper přeji ať se ti všechny úpravy povedou k tvé maximální spokojenosti tak vždy v pohodě přidávám 10 bodů
koukni na www.K1400.cz

Dolin
Dolin napsal 01.02.12 v 20:02

U mě 10bodů! Krásná mašina!

Mildaz
Mildaz napsal 01.02.12 v 19:44

Krásný Véčko s Bejč-íma koulema. Tak do jara ať šlape a dělá jenom radost. 10b

lukocbr
lukocbr napsal 01.02.12 v 19:40

pěknej předni vidle 10b

tepr
tepr napsal 01.02.12 v 19:31

Suprová mašina jen tak dál a at Ti slouží

Raduzzo
Raduzzo napsal 01.02.12 v 18:19

fakt hustej Intros se skvelym motorem
Odkud mas tu skorapku na hlave?

WVigo
WVigo napsal 01.02.12 v 16:03

Ta springer vidlice jí moc sluší Tak at ti ďelá jen radost

cheops
cheops napsal 01.02.12 v 16:00

Tak to je ta nejlepší kombinace 1400 intruder s krásným motorem , výkonem a s podkopnutými brýlemi a springer vidlice. To je prostě sen. D D D D D D